BTC : 84270 ₺ ETH : 2807 ₺ XRP : 2.055 ₺ LTC : 398.5 ₺ USDT : 7.31 ₺ XLM : 0.7383 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Tron geri dönüyor! Gözünüz TRX üzerinde olsun

Tron geri dönüyor! Gözünüz TRX üzerinde olsun

Tron geri dönüyor! Gözünüz TRX üzerinde olsun
0
huobi_koinmedya

Tron geri dönüyor. Son dönemdeki Tron projeleri ve açılımları sonuç vermeye başladı Tron fiyatları değer kazanıyor.


Tron geri dönüyor!

Son günlerde Justin Sun Tron ile ilgili proje üstüne proje açıklıyor. En son açıklanan projelerden birisi Tron’un DeFi sektörüne giriyor olması. Son günlerde kripto para piyasalarında yaşanan DeFi çılgınlığı nedeniyle Compound ve Kyber Network gibi DeFi tokenlarında ciddi değer artışları yaşanıyor. Tron, DeFi sektöründeki potansiyelin farkına vardı ve üç DeFi projesini duyurdu: JUSTSwap, JUSTBTC ve JUSTLend.

Tron’un göz dolduran diğer projesi ise Tron 4 güncellemesi. Justin Sun ve Tron yatırımcıları Tron 4 güncellemesine ciddi umut bağladılar. Tron 4; gizlilik, staking, hız ve güvenlik konusunda birçok yenilik getiriyor.

koinmedya_brave

Diğer güncel Tron açılımının adresi ise Güney Kore. Tron, Güney Kore’li MeconCash  ile anlaştı. Bu sayede Tron yatırımcıları, Kore’de 13 binin üzerinde ATM’de Tron’larını nakte çevirebilecek.

Bu açılımlar ve projeler meyvesini veriyor. Aşağıdaki grafikte Tron/USD partisinde son 2 büyük yeşil mum dikkat çekiyor.

Tron geri dönüyorYukarıdaki analizi göre Tron için kritik değer şu şekilde:

Destek seviyeleri: $0.017, $0.0165, $0.0162

koinmedya_brave

Direnç seviyeleri: $0.0178, $0.0180, $0.020

Tron son günlerde gösterdiği performansa rağmen hala 2020 zirvesinden oldukça uzakta. Tron, 14 Şubat 2020’de 2.65 cent’i görerek 2020’nin rekorunu kırdı. Cari fiyatlar hala 2020 rekorunun çok gerisinde.

Son günlerde Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki durgunluk Tron fiyatlarındaki çıkışı engelliyor.

Bu arada 4 saatlik Tron fiyatlarından elde edilen RSI değerleri aşırı alım bölgesini ihlal etmek üzere. Yani kısa vadede Tron fiyatlarında kısmi bir düzeltme yaşanabilir.

MACD değerleri ise 0’ı aşarak pozitif bölgeye girdi. Tron’daki pozitif görünümü MACD verileri destekliyor.

Kaynak

Total
0