1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Traffic Zirvesi-Dijital pazarlama sektöründe bir adım önde olun!

Traffic Zirvesi-Dijital pazarlama sektöründe bir adım önde olun!

Traffic Zirvesi-Dijital pazarlama sektöründe bir adım önde olun!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Türkiye, en çekici pazar alanlarından biri. Performans, affiliate ve kripto pazarlama dahil olmak üzere 10’dan fazla profesyonel dünyanın en iyi uzmanları ve binlerce katılımcı. Ve ayrıca, Traffic Zirvesi konferansında çok daha fazlasını  da bulacaksınız.

Traffic Zirvesi’nin iki günlük programı, uzman düzeyinde bilgi edinme, çeşitli iş bağlantıları kurma ve birinci sınıf eğlencenin keyfini çıkarma arasında mükemmel bir denge kurmuş.

Traffic Zirvesi, 28-29 Eylül tarihlerinde İstanbul’da dünyanın dört bir yanından uzmanları bir araya getirecek.

Traffic Zirvesi ekibi lokasyon seçimine büyük önem veriyor. Etkinliğin ilk günü TS Expo, İstanbul’un en görkemli kongre salonlarından birinde gerçekleştirilecek. Açılışta, Haliç, ortaklar ve katılımcı alanı, sektörün önde gelen isimlerinden gelen raporlar, fotozonlar ve açık havadaki dinlenme salonları ile dijital bir şölene dönüşecek.

Zirve’de konuşma yapacak uluslararası uzmanlar arasında; Google büyüme danışmanı Amin Siala; Hyperzon Inc.’in CEO’su Todor Minev; Wolf Marketing’in Sahibi Maor Benaim; Assstagram’ın Kurucusu Zach Benson da yer alıyor.

İlk gün, Dünya Traffic Ödülleri (WTA)nın kazananlarına ödülleri takdim edilecek. WTA, 11 kategoride dijital endüstrinin seçkin temsilcilerine verilen uluslararası bir ödüldür: En İyi Reklam Ağı, En İyi Pazarlama İnfluencerı, En İyi Blockchain Projesi kategorilerden bazıları.

29 Eylül’de katılımcılar ayrıca konuşmacılarla buluşacak, network oturumlarına katılacak ve fuar alanını ziyaret edecek. Traffic Zirvesi finali, katılımcılara canlı bir program ve güzel bir İstanbul manzarası sunacak konforlu bir yatta Boğaz gezisi kapsamında büyüleyici bir after party ile hatırlanacak.

Etkinlik içeriği:

3500’den fazla, sektörel uzmanla network oluşturma;
Önde gelen markaların 80’den fazla standının yer aldığı büyük fuar alanı;
Üst düzey konuşmacılardan 30’dan fazla yazılı makale;
Ve göz alıcı partiler;

Biletinizi henüz satın almadınız mı? Traffic Summit web sitesi LINK‘e gidin ve KOINMEDYA100 promosyon kodunu kullanın – ilk 10 okurumuza Basic bilet ücretsiz. Ya da KOINMEDYA promosyon kodu ile- mevcut tüm paketlerde %15 indirim kazanın! 

Konferansa katılın ve Traffic Summit ile dijital endüstriye geçiş yapın!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: