Loading...
btc
BTC
0.49%
Bitcoin
64.457,60 USDT
eth
ETH
-0.27%
Ethereum
3.508,92 USDT
bch
BCH
0.55%
Bitcoin Cash
385,06 USDT
xrp
XRP
-0.1%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.09%
Litecoin
74,10 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
587,50 USDT
sol
SOL
1.54%
Solana
136,67 USDT
avax
AVAX
-8%
Avalanche
25,28 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.14%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

Elrond, 19 Kasım’da Maiar DEX Lansmanı için 1.29 Milyar Dolarlık Likidite Teşvik Programını Açıkladı

elrond
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

19 Kasım, Sibiu, Romanya – Düşük gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetlerle saniyede 100.000 işlemin ötesine geçebilen yüksek verimli Elrond blockchaini, Maiar DEX DeFi platformunun lansmanını güçlendirmek için 1 milyar dolarlık bir likidite teşvik programı duyurdu.

Bu, belki de bugüne kadarki en büyük DeFI teşvik programıdır ve DeFi’nin benimsenmesini kripto alanının mevcut sınırlarının ötesine, ana akım haline getirmeye yönelik güçlü bir adımı temsil ediyor.

Teşvikler, Maiar DEX yardımcı programı ve yönetişim tokeni olan MEX’te yer alacaktır. Bu nedenle, ilk ay 282 milyon dolar olmak üzere toplam 1,29 milyar dolarlık MEX tokenleri, EGLD, MEX ve USDC tokenlerinde likidite sağlayacak olan Maiar DEX kullanıcılarına dağıtılacaktır.

MEX tokenleri, 60.000’den fazla hesaba dağıtmış olan tamamen topluluğa ait DeFi platformunun resmi lansman tarihi ile aynı zamanda 19 Kasım’da başlayacaktır.

Maiar DEX için oluşturulan akıllı sözleşmeler, Runtime Verification tarafından sıkı denetimden ve resmi doğrulamadan geçmiştir. Platform, performansını ve en zorlu koşullar altında bile ölçeklenebilirliğini doğrulayan bir dizi etkinlikte stres testine tabi tutulmuştur.

İlk kez kullananların yalnızca bir telefon numarası kullanarak 1 dakikadan kısa sürede güvenli bir kripto cüzdanı elde etmelerini sağlayan son derece sezgisel Maiar Uygulaması ile birleştiğinde, Maiar Exchange’in çekici ve kullanımı kolay kullanıcı deneyimi, DeFi’nin benimsenmesini sağlayacak güçlü ve yeni bir standart belirliyor.

“Maiar DEX’in sahipliğini bir milyar kullanıcıya dağıtarak, herkesin her yerden erişebileceği gerçek anlamda küresel bir finansal sistemin temellerini atıyoruz.” Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu.

Bu devasa teşvik programı ile Elrond, sektördeki en güçlü ve en hızlı likidite önyükleme mekanizmalarından birini yaratmayı amaçlıyor.

İlk ayın ötesinde, benimsemeyi hızlandıran planlar, Uniswap, Pancake Swap veya Sushi Swap gibi ürünleri içeren  ekosistemdeki en büyük DeFi platformlarının kullanıcılarını hedefleyen ve aynı zamanda gibi faaliyetleriyle orantılı olarak MEX tokenlerini talep edebilecek bir takip teşvik programı ile devam edecek.

Blockchain teknolojisini kullanan finansal ürünlerin daha verimli ve erişilebilir olduğu zaten kanıtlanmıştır. Elrond, eşi benzeri görülmemiş miktarda teşvik vererek, DeFi ürünlerinin küresel ölçekte yaygınlaşması için güçlü bir baskı oluşturuyor.

elrond Elrond, 19 Kasım'da Maiar DEX Lansmanı için 1.29 Milyar Dolarlık Likidite Teşvik Programını Açıkladı

About Elrond

Elrond, verim ve işlem hızında 1.000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanmış yeni bir blockchaini mimarisidir. Bunu başarmak için Elrond iki önemli yenilik sunar: Yeni bir Adaptive State Sharding mechanism ve Secure Proof of Stake (PoS) algoritmasıdır. Bunlar hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirlik sağlar. Böylece Elrond, 5 saniyelik gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 10.000’den fazla işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışır.

Maiar Exchange Hakkında

Maiar Exchange, Elrond Network tarafından geliştirilen bir DEX AMM platformudur. Tamamen parçalı bir blockchain mimarisi üzerinde çalışan türünün ilk platformudur. Güçlü UX, sezgisel tasarım, ölçeklenebilir altyapı ve zorlayıcı unsurları birleştiren Maiar DEX, DeFi’yi internet ölçeğinde benimsemeyi sağlayacak tamamen topluluğa ait bir platformdur.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.