1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Borsa
  4. Bigsgap’den büyük Eylül güncellemesi: Türkçe desteği, Hızlı API bağlantısı, 12 aylık indirimli tarifeler ve fazlası..

Bigsgap’den büyük Eylül güncellemesi: Türkçe desteği, Hızlı API bağlantısı, 12 aylık indirimli tarifeler ve fazlası..

Bigsgap’den büyük Eylül güncellemesi: Türkçe desteği, Hızlı API bağlantısı, 12 aylık indirimli tarifeler ve fazlası..
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bigsgap’den büyük Eylül güncellemesi: Türkçe desteği, Hızlı API bağlantısı, 12 aylık indirimli tarifeler ve fazlası..

Smilar Web verilerine göre, dünyanın en büyük 3 Bitcoin ve kripto para Otomasyon platformu arasında yer alan Bitsgap, son güncellemeleriyle ses getiriyor.

Eylül ayında yapılan son güncelleme ile birlikte, Türkçe dil desteği, yeni bir web applikasyonu, 27 farklı endeksten veri aktarımı, yıllık üyelik ve Binance Hızlı API Bağlantısı gibi yenilikler hayata geçti.

Daha fazla dil ve Yeni üyelik tarifeleri

Bitsgap, farklı ülkelerdeki hedef kitlesini genişletmeye ve onlara en uygun ve sorunsuz kripto deneyimi sunmaya kendini adamış. Bu nedenle ürünlerimize daha fazla dil desteği eklemeye devam ediyoruz.

Şu anda Bitsgap web sitesi 9 dilde hizmet veriyor. Bunlar içerisinde en yenisi ise Türkçe. Biz Türkiye’de kripto para birimlerinin popülaritesinin hızla arttığını biliyoruz. Artık platformumuz ve son teknoloji otomatik ticaret botları hakkında kendi ana dilinizde eksiksiz bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca, tüm sınıf seviyelerimiz için önceki 6 aylık üyelik planının yerine yeni bir yıllık abonelik sunuyoruz: Temel, İleri ve Pro. Yeni yıllık plan, aylık abonelik üzerinden %20 indirim sunuyor. Yani 12 aylık abonelik satın alırsanız, 2 ayınız ücretsiz hale geliyor.

Web Aplikasyonu, Teknik Widget ve Hızlı Bağlantı

Bitsgap’ın yeni aplikasyonu ile mobil ve masaüstünden platforma tek tıklamayla erişebilirsiniz. Son derece hızlı, kolay ve aynı zamanda eski uygulama ile aynı yeteneklere sahip. Tüm platform güncellemeleri uygulamada anında kullanılabilir hale geliyor ve böylece her zaman en son sürüm elinizin altında oluyor.

Ayrıca, doğru kararları alabilmenize yardımcı olmak için Teknik Özeti de sunuyoruz. Bu mükemmel analiz aracı, en popüler 27 göstergeyi birleştirir ve Al/Sat sonuçlarını sezgisel bir “gösterge” widget’ında gösterir. Bu teknik veriler ile farklı zaman dilimlerinde ticaret stratejilerinizi de kontrol edebilirsiniz.

Son özellik ise Binance Fast Connect. En son API ve güvenlik yöntemlerini kullanır, bu nedenle artık Bitsgap’te her 90 günde bir Binance API anahtarınızı yenilemeniz gerekmez. Binance’i platforma eklerken “Hızlı Bağlantı”yı seçin ve borsa tarafında bağlantıyı doğrulayın.

Özet

Güncellemeler, Bitsgap’in otomatik kripto ticareti için en zengin özelliklere sahip ve güçlü platformlardan biri olduğunu doğruluyor. API ile daha hızlı bağlantı, Teknik Özet ile daha doğru karar, ve web uygulaması ile daha daha hızlı ve basit erişim sizleri bekliyor.

12 Aylık plana geçiş, kullanıcıların üründen daha fazla yararlanırken aynı zamanda tasarruf etmelerini de sağlıyor. Türkçe desteği, Türk kripto tüccarlarına Bitsgap platformu hakkında her şeyi öğrenme fırsatı veriyor.

En yeni güncellemelerimizin tümüne göz atın ve 7 Günlük Ücretsiz Deneme ile Bitsgap’in gelişmiş performansını hissedin.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: