Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

MoonXBT, Sosyal Ticaret Fonksiyonları ve Yeni Kampanyası ile Yatırımcıların Tüm Potansiyelini Serbest Bırakıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MoonXBT, genç bir borsa olmasına rağmen, kripto endüstrisinin en büyük varlıklarından birinin yatırımcılar olduğunu biliyor. Yatırımcılar, topluluğa fayda sağlamak için tutarlı pazar bilgileri ve stratejileri sağlar ve bağlantıyı güçlendirmek için üyeler arasında bilgi alışverişi sağlar.

MoonXBT

Ancak, yatırımcıların çoğu, sermaye yetersizliği nedeniyle ticaret becerileri mükemmelliğine uymayan sınırlı karlar elde etmektedir. Ayrıca, büyük borsaların çoğu için, toplulukların kanaat önderi olduktan sonra bile düzenli kullanıcılar olarak kalırlar. Belki de en üzücüsü, yatırımcılar ticareti profesyonel bir kariyere dönüştürmenin olanaksızlığı nedeniyle ticaret hobisini sürdürmekle iyi bir iş bulmak arasında mücadele ediyor.

Ama şimdi, MoonXBT yatırımcılar için değişiklik yapıyor.

Birkaç sosyal ticaret platformundan biri olan MoonXBT, yatırımcıların profesyonel yatırımcılar haline gelmelerini ve düzenli kullanıcıların onları takip etmesini sağlayan kopya ticaret işlevine sahiptir. Bu, yatırımcıların stratejilerinden para kazanır ve onlara ekstra kazanç sağlar. Aynı zamanda, yatırımcıların daha sonraki kariyerleri için temeller sağlamak için yatırımcıların fotokopi makineleri ve genel olarak kullanıcılar arasındaki etkisini artırır.

Kısa bir süre önce, MoonXBT, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların ticaret kariyerlerini geliştirmeleri ve MoonXBT‘de yeni “yatırımcı sosyal ekonomisini” deneyimlemeleri için tam teşekküllü olmalarına yardımcı olmak için profesyonel yatırımcı, yani profesyonel yatırımcı, global işe alım kampanyasını başlattı.

MoonXBT’de profesyonel bir yatırımcı olarak ne elde edebilirsiniz?

Her şeyden önce, bir profesyonel yatırımcı, kopyalanan tüm emirlerden elde edilen kârın %10’unu paylaşabilir. Bu, bir yatırımcıyı Wall Street’in kripto kurdu yapmayabilir, ancak copy traderlarından biriken sermayeyi yönetebilmek, kesinlikle kişinin stratejisinin kazanma kapasitesini artırır ve açıkçası, yatırımcıya küçük bir kripto fon yöneticisi olma duygusu getirir.

Ayrıca, yatırımcılar kendi takipçilerini kazandıkları için de ödüllendirilir. Kendi sosyal kaynaklarından ve platformun yönlendirme planından yararlanabilirler. Kullanıcıları fotokopi makinesi olmaya çektiklerinde, yukarıdaki kullanıcıların toplam işlem hacminden elde edilen işlem ücreti gelirinin %50’sine kadar paylaşacaklar.

Kazanılan gelirin yanı sıra, profesyonel yatırımcılar platformda pasif gelire bile sahiptir. Tüm copy traderların işlem hacmi belirli seviyelere ulaştığında MoonXBT‘den aylık maaş çekleri alabilirler. Maaş çekleri kopya işlem hacmine göre değişmektedir. Aylık maaş yeterince şaşırtıcı değilse, MoonXBT ayrıca olağanüstü performansla profesyonel yatırımcılara ekstra ödül vermek için 10000’e kadar aylık bir bonus belirler.

Yukarıdan da görülebileceği gibi, profesyonel yatırımcılar, yatırımcıların zamanlarını ve çabalarını tutarlı bir şekilde yatırmaları için sürdürülebilirlik sağlayan çeşitli gelirlere sahip olacaklardır. Ayrıca, MoonXBT‘nin profesyonel yatırımcıların kazanmasını ve başarmasını kolaylaştırma konusundaki güçlü kararlılığını ve çabasını sergiliyor.

Copy traderlarına gelince, piyasaları incelemede ve profesyonel ticaret stratejilerinden elde edilen kazanımları paylaşmada zaman ve enerji tasarrufu açısından profesyonel yatırımcıları takip etmekten de faydalanacaklar.

MoonXBT’de nasıl profesyonel tüccar olunur?

MoonXBT‘de profesyonel yatırımcı olma eşiği yüksek değil. 500 USDT depozito ile uygulama başlatılabilir. Onaylandıktan sonra, yatırımcı günde en az bir işlem şartı ile faaliyetine başlayabilir.

MoonXBT‘de profesyonel bir yatırımcı olmak zor değil, ancak dünyadaki herhangi bir iş gibi, sürdürülebilir kâr ancak tutarlı çalışma ile gelir. Profesyonel yatırımcılar, takipçilerini korumak için sürekli olarak ROR’a (zarar ve kar / toplam işlemler) veya kazanma oranı sayılarına yansıtılacak olan sağlam ticaret performansı sağlamalıdır.

Ayrıca, kazançlarını artırmak için, profesyonel yatırımcılar, platformda daha fazla takipçi kazanmak için MoonXBT‘nin Copy Trading’ini teşvik etmek için sosyal medya veya gruplar olsun, kendi sosyal etkilerini kullanabilirler.

Ancak MoonXBT‘de trader yanlısı kariyerinize nasıl hızlı bir başlangıç ​​yapacağınız konusunda hala kararsızsanız, şu anda devam eden MoonXBT Trading Battle’a katılabilirsiniz! Trading Battle, katılım ücreti olarak yalnızca 1 USDT gerektirir. Tüm katılım ücreti ödül havuzuna gidecek, bir savaş odası yüzden fazla katılımcıya ulaştığında, platform katılım havuzuna 1.000 ila 10.000 USDT ekleyecektir. Savaş sonuçlarına, tüm siparişlerin toplam karı artı kaybının tüm siparişlerin en büyük marjına bölünmesiyle elde edilen gelecekteki sözleşme ticaretinin ROR’u ile karar verilir.

Bu, profesyonel yatırımcıların ticaret becerilerini sergilemeleri, topluluğun dikkatini çekmeleri ve ilk takipçi gruplarını edinmeleri için harika bir fırsat olacaktır. Ayrıca, yatırımcılar kazanırsa, onları bekleyen çok sayıda ödül vardır. İlk 5 kazanan sırasıyla 8.850 USDT, 2.950 USDT, 1.680USDT, 1.220 USDT ve 980 USDT ile ödüllendirilecektir. Diğer kazananlar da MoonXBT işlem bonusları ile ödüllendirilecektir.

Genel olarak, MoonXBT‘nin tüm teklifleri ve desteğiyle, profesyonel yatırımcıların başarısız olmaktan çok başarılı olma şansları var gibi görünüyor. Ayrıca kripto endüstrisine, yatırımcıları güçlendirmenin ve sosyal faktörleri kullanmanın sektöre nasıl yeni bir ivme kazandırabileceğini görmesi için bir pencere sunuyor.

MoonXBT Hakkında

MoonXBT, merkezi Cayman Adaları’nda ve Singapur, Hong Kong, Malezya, Güney Kore, Japonya ve Vietnam’da ofisleri bulunan dünyanın ilk sosyal kripto para ticaret platformudur. Şu anda MoonXBT, küresel yatırımcılar için sözleşmeli alım satım, sosyal etkileşim ve tek tıklamayla Copy Trade hizmetleri sağlıyor ve daha yakın bir blok zinciri ekosistemi oluşturmaya kararlı.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.moonxbt.com/ adresini ziyaret edin.

Trader yanlısı işe alım kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinin, lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.moonxbt.com/pro-trader

MoonXBT’yi şu adresten takip edin:

Web Sitesi: https://www.moonxbt.com/tr-tr/

Mobil Uygulama: moonxbt.com/download

Telegram: https://t.me/Moonxbt_TR

Twitter: https://twitter.com/MoonXBT_TR

Youtube: https://bit.ly/2ZE5V6J

Instagram: https://www.instagram.com/moonxbt_tr/

Medium: https://medium.com/@moonxbt_tr

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.