1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Terra ve Avalanche çevresinde önemli gelişmeler!

Terra ve Avalanche çevresinde önemli gelişmeler!

Terra ve Avalanche çevresinde önemli gelişmeler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021 yılında önemli çıkışlara imza atan Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) çevresinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Ayrıntıla için haberimize göz atabilirsiniz.


Terra ve Avalanche çevresinde önemli gelişmeler!

Bitcoin fiyatlarında yaşanan yaklaşık 5 bin dolarlık artış, kripto para piyasalarına canlılık getirdi. Bu canlılıkta eBay’ın kripto paralar üzerinden ödeme kabul edebileceğini açıklaması etkili oldu. Kripto para piyasalarında Bitcoin odaklı açılımların yanında altcoin’ler çevresinde de önemli açılımlar yaşanıyor.

Terra ve Avalanche’ye İskandinav bölgesinden önemli bir destek geldi. Bölgede faaliyet gösteren DeFi Technologies Inc isimli yatırım şirketi, Terra ve Avalanche karşılığında “Borsa Yatırım Ürünü (ETP)” üretti. Bu finansal ürünler İskandinav Borsasında ( Nordic Growth Market – NGM) listelenecek.

Lütfen BKZ: Güncel Avalanche -AVAX token fiyat tahmini 2022-2025

NGW’de sunulan Terra ve Avalache üzerinden çıkarılmış finansal ürünler, hem bireysel hem de kurumsal firmalar tarafından talep göreceği tahmin ediliyor.

İskandinav Borsasında sunulan Terra ETP ürünleri şu kod ile adlandırılıyor: The Valour Terra (LUNA) ETP (ISIN CH1114178804). Benzer şekilde Avalanche ETP ise The Valour Avalanche (AVAX) ETP ( ISIN CH1114178788) kodu ile isimlendirildi.

Lütfen Bkz: Güncel Terra LUNA fiyat tahmini 2022-2025

Avalanche – AVAX token son fiyat artışı ile beraber 80 dolar bandına kadar çıktı. AVAX en yüksek değerini 21 Kasım’da 146 dolar ile gördü. Aşağıdaki grafikte AVAX token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Avax token fiyatları

Terra LUNA ise yazının kaleme alındığı saatte 84-85 dolar bandında işlem görüyor. Terra ise en yüksek değerini 27 Aralık 2021’de 103 dolar ile gördü. LUNA yeni bir rekora diğer kripto paralara kıyasla oldukça yakın gözüküyor. Aşağıdaki grafikte Terra fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Luna fiyatları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.