fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Günün en çok kazananı: Terra (LUNA) fiyatında sürpriz yükseliş

Günün en çok kazananı: Terra (LUNA) fiyatında sürpriz yükseliş

Günün en çok kazananı: Terra (LUNA) fiyatında sürpriz yükseliş
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Terra (LUNA) fiyatı kripto piyasasında günün en çok değer kazananı. Büyük kripto paralar zor anlar yaşarken, LUNA fiyatı boğa trend ile göz dolduruyor. Son 24 saatteki hareketler inanılmaz. LUNA şu an piyasa değerine göre CoinMarketCap’t 11. sırada.


Terra (LUNA) fiyatında yüzde 25’lik yükseliş

Terra (LUNA) kripto sektörünün en sıcak gündemi. Şu an LUNA fiyatının son 24 saatte yüzde 25 yükseldiğini söyleyebiliriz. Sonuçta günün en çok kazanan coini oldu. Krito yatırımcılar da bu hareketleri yakından takip ediyor.

LUNA şu an CoinMarketCap sıralamasında 11. yerde. Ayrıca LUNA fiyatı şu an 39.91 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatlik işlem hacmi de 4,977,946,386 dolar.

Terra (LUNA) fiyatında yüzde 25’lik yükseliş

LUNA/USDT fiyat grafiği Kaynak: TradingView

Yukarıdaki grafik, LUNA’nın boğa performansını ortaya koyuyor. Eğer bu boğa trend devam ederse, LUNA fiyatı yakında yeni zirveler kaydedebilir. Buna ek olarak RSI indikatörü LUNA için aşırı alım durumuna işaret ediyor. Bu da LUNA fiyatının yön değişiminin her an olabileceğini gösteriyor.

Terra’da Columbus 5 güncellemesi

Buna ek olarak, Terra ile ilgili birçok yeni gelişme var. Mesela, Terra ağında çok büyük bir Columbus 5 güncellemesi yapılıyor. Bununla, Terra daha iyi ve daha hızlı olacak. Dahası, bu güncellemeler daha basitleştirilmiş token swap işlemine izin verecek ki ekosistemin başlıca kullanım sebebi bu.

Bunlar dışında bu güncelleme token yakma (burn) özelliğini de getiriyor. Bu da her bir LUNA tokeni daha değerli yapacak. Dijital varlık yatırımcıları ise bu hard fork güncellemelerini çok yakından izliyorlar. Bu güncellemelerin yakın gelecekte tokenin fiyatına gerçek değer katma potansiyeli var.

Kaynak

Terra (LUNA) teknik analizi (8 Eylül)

Terra (LUNA) fiyatı da genel piyasadaki ayı durumundan etkilendi ve kripto para daha fazla düşüş ile karşı karşıya. LUNA/USD paritesi için kritik destek seviyelerine ve yükselişin yeniden başlayabileceği sağlam destek bölgesine bakalım.

Terra teknik analizi: LUNA fiyatı ne olur?

Terra (LUNA) fiyatı, Salı günü genel kripto para piyasasında yaşanan aynı dramatik hareketleri yaşadı. Bugünkü LUNA coin fiyatı son zamanlarda görülen en ayı durumunda. Özellikle de 28 Temmuz 2021’de Ichimoku Bulutu’nun üzerine 11 dolardan kırılma yapılandan sonra en büyük düşüş yaşanıyor.

LUNA için 18 dolar – 20 dolar aralığı en son destek bölgesi. Buranın kırılması durumunda ayılar kontrolü ele alarak 11 dolar en düşük değer bölgesine çekebilir kripto parayı.

İlgili – Terra nedir? LUNA coin iyi bir yatırım mı?

LUNA destekleri tehlike altında

LUNA fiyatı günlük grafikte iki kilit Ichimoku seviyesinin altına indi: Tenkan-Sen (29.49 dolar) ve Kijun-Sen (26.68 dolar). Bunların altında bir de haftalık destekler Tenkan-Sen (21.38 dolar) ve Kijun-Sen (20.46 dolar) var. Eğer RSI 40 ve 50 seviyelerinin arasında kalmayı başarırsa, boğalar bu iki haftalık destek seviyelerinde fiyatı koruyabilir. 20 dolar değerindeki destek, Bileşik Endeks 20 Temmuz’un en düşük seviyesinde (-13.60) veya altında hareket ederse daha da artar. Sonuçta gizli bir yükseliş sapması oluşturur.

Terra teknik analizi: LUNA fiyatı ne olur?

LUNA/USDT günlük grafik

Boğalar 18 dolar bölgesinin altındaki herhangi bir zayıflık durumuna karşı dikkatli olmalı. 17 ve 18 dolar arasında yüksek hacim düğümü var.

18 dolar seviyesinin altına hareket, yeni bir ani çöküş oluşturabilir. Bir sonraki destek bölgesi ise 10-11 dolar bölgesine kadar görünmüyor. Günlük ve haftalık destek bölgeleri 10-11 dolar arasındaki bölgede ortaya çıkıyor. Burası sağlam destek sağlayacak ve muhtemelen ayıların hedefi burası. Önde gelen kurumsal katılımcılar bu seviyeden emir açarak birikim yapabilir.

Kaynak

En güncel kripto para analizleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: