1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Terra LUNA’dan sonra çıkışa hazırlanan altcoin!

Terra LUNA’dan sonra çıkışa hazırlanan altcoin!

Terra LUNA’dan sonra çıkışa hazırlanan altcoin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasalarında bir trend değişimi yaşanıyor. Rusya-Ukrayna savaşının ardından türbülansa giren piyasalar tekrardan toparlanıyor! LUNA’dan sonra çıkış yapabilecek yeni altcoin hangisi?


Terra LUNA’dan sonra çıkışa hazırlanan altcoin!

2020 yılında Korona Salgınının Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel pandemi ilan edilmesinin ardından Bitcoin ve kripto para piyasaları ciddi bir çöküş yaşamıştı. Ancak anlık krizin ardından Bitcoin ve kripto para piyasaları boğa sezonuna girdi. Mart 2020’de 4 bin dolar bandına gerileyen Bitcoin 10 Kasım 2021’de 68 bin doları geçerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Benzer süreç şimdi de yaşanıyor olabilir mi?

Aşağıdaki grafikte 35 bin dolara kadar gerileyen Bitcoin fiyatlarının son 2 gündeki artışın etkisi ile 45 bin dolar bandına yükseldiğini görüyoruz.

Bitcoin fiyatları

Piyasada en hızlı çıkış yapan kripto para ise Terra LUNA oldu! Son hafta içerisinde LUNA fiyatlarında %80’e yakın değer artışı gözleniyor.

Lütfen Bkz: Güncel Terra LUNA fiyat tahmini 2022-2022

Aşağıdaki grafikte LUNA fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Terra bu hızla devam ederse kısa sürede yeni bir tüm zamanların rekoruna imza atabilir.

Terra LUNA fiyatları

Son günlerde Fantom çevresinde de bir hareketlilik söz konusu. Ethereum alternatifi projeler arasında yer alan Fantom işlem hacminde son günlerde ciddi artışlar yaşanıyor. Hatta Fanton işlem hacmi Ethereum işlem hacmini geride bıraktı.

Lütfen BKZ: Güncel Fantom fiyat tahmini: 2022-2025

Yazının kaleme alındığı saatte Ethereum’un toplam piyasa değeri 354 milyar dolar, Fantom’ın piyasa değeri ise 4.86 milyar dolar düzeyinde. Ethereum’a kıyasla toplam piyasa değerinin düşük olmasına rağmen Fantom’ın günlük işlem hacmi Ethereum’u geride bırakıyor. Fantom’ın günlük işlemlerde yoğun talep görmesinde düşük transfer ücretleri etkili oluyor. Ethereum’un ortalama transfer ücreti 30 doları buluyor.

Aşağıdaki grafikte Fantom fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Fantom fiyatları

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini 2022-2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.