1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Stratejik ortaklık duyurusuyla %50 yükselen coin

Stratejik ortaklık duyurusuyla %50 yükselen coin

Stratejik ortaklık duyurusuyla %50 yükselen coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para ve blockchain projesi, emlak sektörünün önemli bir ismi ile yeni ortalık başlattı. Bu ortalık duyurusu ile kripto paranın fiyatı yüzde 50 değer kazandı.


Stratejik ortaklık duyurusuyla %50 yükselen coin Algorand (ALGO)

Merkezsiz blockchain ağı Algorand’ın yerel kripto paraso ALGO’nun fiyatı yeni stratejik ortaklık duyurusu ile yükselişe geçti. Bu duyuruya göre Algorand, yapay zekâ destekli bir emlak şirketi ile iş birliği başlatıyor.

İlgili – Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Algorand Vakfı, bir basın bildirisi üzerinden, Lofty AI ile güçlerini birleştirdiklerini bildirdi. Bu iş birliği üzerinden emlakin tokenize edilmesi için bir pazaryeri kurulacak. Duyuruda şöyle deniliyor:

“Lofty AI, insanların Algorand blockchaini aracılığıyla 50 dolar gibi çok düşük bir fiyata yatırım amaçlı bir gayrimenkulun küçük bir kısmına yatırım yapmalarına olanak tanıyor… Her bir mülk, Lofty AI tescilli AI algoritması ve onların sahadaki satın alma ekipleri tarafından inceleniyor.

Lofty AI tokenler %100 likit ve herhangi bir ücret veya ceza olmadan her zaman satılabilir. Yatırımcılar, yatırım yaptıkları ilk günden itibaren günlük kira geliri alırlar ve mülkler değerlendikçe de tokenler aylık olarak değer kazanır.”

Güncel Algorand - ALGO coin teknik analizi, destek ve dirençleri

Lofty AI, 2019 yılında kuruldu ve başlıca amacı da gayrimenkul yatırımını hisse senedi ve kripto para satın almak kadar basit hale getirmek. Şirket kurulduktan sonra Silikon Vadisi yatırım aracılığı yapan Y Combinator, Lofty AI’a 5 milyon dolarlık sermaye toplamalarına yardımcı oldu.

Şirket ayrıca mevcut konut krizi nedeniyle kiracıların hissettikleri baskıyı hafifletmeye de çalışıyor.

“Lofty AI, kiracılara kiraladıkları mülklerin tokenlerini satın alma olanağı da sunuyor ki bununla da mevcut konut krizini çözmeye yardımcı olmayı umuyor. Sonuçta kiracılar söz konusu mülkün bir kısmına sahip olabiliyorlar.”

Bu ortaklıktan sonra Algorand fiyatı 1.60 dolardan 2.42 dolara kadar yükseldi. Şimdi ise kripto para 1.86 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Güncel Algorand – ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: