fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Güncel Algorand – ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Güncel Algorand – ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Güncel Algorand – ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto paralara yatırım yapmak isteyenler için Algorand (ALGO) da en iyi seçeneklerden biri olarak duruyor. Ancak bir yatırımı yaparken, coinin orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerini göz önüne almak gerekiyor. Algorand fiyat tahmini yazımında ALGO coinin orta ve uzun vadeli fiyat tahminlerine ulaşabilirsiniz.


Algorand fiyat tahmini: ALGO coin ne kadar olur?

Algorand fiyat tahminlerine geçmeden önce özet olarak Algorand’ın ne olduğuna bakalım.

Algorand bir akıllı sözleşme platformu ve aynı zamanda bir dijital varlık. Algorand’ın kripto parası ALGO ismi ile biliniyor. ALGO, “Pure Proof of stake (PPoS) protokolünde çalışıyor. Burada hissedarların konsensüs süreci üzerinde blockchain yönetimi var.

Algorand, merkezsiz, ölçeklenebilir ve güvenli bir platform. Bu özelliklerinden dolayı, merkezsiz proje ve güvenliğe öncelik veren insanlar için mükemmel bir seçim haline geliyor. Bu proje aynı zamanda şeffaflığı ve hesap verebilirliğe de önem veriyor.

Daha ayrıntılı: Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Algorand (ALGO) fiyat tahmini

algo coin

Uzmanlar Algorand fiyat tahmini yaparken birkaç kriter üzerinden değerlendirme yapıyor. Bunların içinde işlem hacmi, hareketli ortalamalar, piyasa değeri ve başlangıç fiyatı gibi kriterler var. ALGO coin için yıllara göre fiyat tahminlerine bakalım.

İlgili – Algorand teknik analizi: ALGO fiyatı destek ve direnç seviyeleri

2021 Algorand fiyat tahmini

2021 yılı başladığında ALGO fiyatı 0.37 dolardan işlem görüyor ve ayı bir trendine sahipti. Birkaç hafta geçince ise ALGO 1.71 dolara kadar yükseldi. Tabii ardından Şubat ortasından yeniden düşüşe geçti. Ancak o zamandan bu yana kripto paranın fiyatı önemli ölçüde iyileşti.

Bu yazı hazırlanırken, Algorand (ALGO) fiyatı 1.75 dolardan (18 Ekim 2021) işlem görüyor. Kısa süre önce 2.55 dolarda yıllın zirvesini kaydetmişti. Aşağıdaki ALGO/USD haftalık grafik, Ekim 2021’de fiyattaki ani ve hızlı canlanmayı gösteriyor.

 

Güncel Algorand - ALGO coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

ALGO/USD 1 haftalık grafik Kaynak: TradingView

Son gelişmeler üzerine ProvisioniBitcoin, ALGO’nun Ekim 2021 sonunda 4.98 dolar, Kasım 2021’de 5.19 dolar ve Aralık 2021’de ise 5.39 dolar olacağı tahminini yapıyor.

2022 ALGO coin fiyat tahmini

2022 de Algorand fiyatı için pozitif görünüyor. 2022 başında en yüksek 5.30 dolardan işlem görecek. Ancak eğer platform ve kullanıcı tabanı iyileşirse, daha iyi bir noktada olabilir. ProvisioniBitcoin’in Algorand fiyat tahminine göre, 2022 yılı sonunda coin başına 6.02 dolar gibi bir zirveye kadar çıkabilir.

2023 Algorand fiyat tahmini

2025 yılına kadar Algorand daha yüksek seviyelere çıkacak. Platforma daha fazla kullanıcının gelmesi ile ProvisioniBitcoin ALGO fiyat tahmini Ocak 2023 için 4.17 doları gösteriyor. 2023 yıl sonu fiyat tahmini ise 5.61 dolar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.