1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Solana ve 2021 Ethereum grafiği arasındaki müthiş benzerlik!

Solana ve 2021 Ethereum grafiği arasındaki müthiş benzerlik!

Solana ve 2021 Ethereum grafiği arasındaki müthiş benzerlik!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, Solana’nın 2021’de Ethereum’a boğa koşusu yaptıran modeli takip ettiğini iddia ediyor. Buna göre Solana…

Solana 2021’de Ethereum’a boğa koşusu yaptıran modeli takip ediyor

Sosyal medyada kendisini Inmortal olarak tanıtan analist, Solana hakkında heyecan veren bir değerlendirmede bulundu.

Popüler kripto analisti, akıllı sözleşme protokolü Solana (SOL)’nın Ethereum’un 2021 yılında kaydettiği meteorik yükselişin aynısını yapabileceğini söylüyor.

 

solana

 

Analist Solana’nın, ETH’nin 2021’de 400 dolarlık direncini kırmasına ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesine yol açan modeli takip ettiğini düşünüyor.

İlginizi çekebilir:

 

 

Inmortal’ın grafiğine bakıldığında, Solana’nın 60 dolar civarındaki direncini aşmayı başarması durumunda iki grafik arasındaki benzerlikler daha belirgin olabilir.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, SOL 23.18$’dan işlem görüyor. Bu arada ETH rakibi, Aralık 2022’deki en düşük seviyesi olan 8,03 dolardan yaklaşık %200 değer kazandı.

Popüler bir başka kripto analisti olan Altcoin Sherpa da Solana’yı yakından takip ediyor. Analist Twitter’da takipçilerine, SOL’un daha fazla yükseliş potansiyele sahip olmasına rağmen, büyük olasılıkla önemli bir düzeltmeye uğrayacağına inanıyor.

 

 

İlginizi çekebilir:

 

“Solana koşusunun devam edeceğini düşünüyor muyuz? BTC devam ederse, buradan 30 doların ortalarına kadar daha fazla yükseliş görebilir. Nihayetinde, 17-28$ arasındaki işlem hacmi ile birlikte boşluğu dolduracağımızı düşünüyorum. Muhtemelen sonunda orada işlem görecek.”

Bu arada Inmortal, Bitcoin’in de temel psikolojik seviyeyi geri kazanmadan ve yaklaşık 24.000$’a yükselmeden önce kısa bir süre için 20.000$’ın altına düşebileceğini tahmin ediyor.

İlgili: Bitcoin fiyatında yeni düzeltme sinyalleri! – Güncel BTC teknik analizi

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.