Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü

Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir zamanlar sıradan bir işçi olan bu dört insan, sıradan işte çalışıyor ve mütevazi ücretler alıyorlardı. Şimdi ise kripto paralar ile nasıl zengin olduklarının hikâyelerini paylaşıyorlar.


4 sıradan insan kripto ile nasıl zengin olduklarını anlatıyor

Kripto para piyasası şiddetli dalgalanmalar yaşayan bir yapıya sahip. Çok fazla insan, bu düzenlenmemiş, hükümet ve bankaların müdahil olmadığı alanda para kaybetti. Ancak Bitcoin ve diğer coinlere yatırım yaparak zengin olanlar da var. İşte, bunlardan 4 kişinin anlattıklarına kulak verelim.

Rachel Siegel: Milyoner olan bir öğretmen

Bir öğretmen olan Rachel Siegel’ın öyküsü 2017 yılında başlıyor. Arkadaşlarının daveti ile 29 yaşında ilk kripto para yatırımını yapmıştı. Haftalık kazancından geriye kalanları buraya yatırır. Genellikle de haftada 25 dolar.

Rachel Siegel, bu yatırımı sonucu şu an ne kadarlık bir paraya sahip olduğunu açıklamıyor. Ancak yedi haneli bir değere ulaştığını söylüyor. Yeni serveti ile Karayipler’de bir ev satın aldı ve dünyayı dolaştı.

Şimdi tam zamanlı bir kripto destekçisi ve Twitter’de @CryptoFinally takma adıyla biliniyor.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Kane Ellis: Genç teknoloji işçisinden Maserati sahipliğine

Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü

Kane Ellis, 18 yaşında liseyi yarım bırakarak IT alanında çalışmaya başladığında kripto para madenciliğini öğrenir. Bu Avustralyalı genç, kendi bilgisayarında madenciliğe başlar. Hepsini de gündüz IT işine devam ederek yapar.

Başladığında günlük 4 Bitcoin kazanabiliyordu. O zaman bu kadar Bitcoin’in değeri sadece 8 dolardı. Bir keresinde bir burger almak için 4 BTC harcadığını hatırlıyor. Elinde tutsaydı şimdi değeri 150,000 dolar ederdi.

Ellis şu an CarSwap isimli online araç alım ve satımı sitesi olan CarSwap’in kurucu ortağı.

İlgili – Solana nedir ve SOL coinin geleceği nasıl?

Terrance Leonard: Hayalindeki eve kavuştu

Terrance Leonard, ilk defa kripto para alanına 2013 yılında yazılım mühendisi olarak çalıştığında adım atmıştı. Başlangıçta işler onun için iyi gitmez. Piyasadan çekilir. Bir arkadaşının işleyişi anlatması ile 2019 yılında 2,000 dolar ile yeniden kripto alanına giriş yapar.

O zamandan bu yana başta Etheteum olmakla çoğunlukla küçük coinlere yatırım yapıyor ve artık milyonerler arasında.

İlgili – Güncel Solana (SOL) fiyat tahmini: 2022 – 2025

Lea Thompson: Teknoloji işçisinden kripto uzmanına

Thompson aylık Bitcoin ve Ethereum’a 500 dolar ve 1,000 dolar gibi yatırımlarla başlamış. Şimdi sosyal medyada 200,000’e yakın takipçisi var. Ne kadar kazandığını açıklamıyor. Ancak yatırdığı parayı dörde katladığını belirtiyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sıradan 4 kişinin kripto ile zengin olmasının öyküsü
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.