1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Güncel Siacoin fiyat tahminleri – geleceği ve beklentisi 2021-2025

Güncel Siacoin fiyat tahminleri – geleceği ve beklentisi 2021-2025

Güncel Siacoin fiyat tahminleri – geleceği ve beklentisi 2021-2025
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para uzmanları, Siacoin fiyatının orta ve uzun vadede büyük ölçüde ivme kazanmasını ve piyasa değerine bağlı olarak basamakları hızlı bir şekilde tırmanmaya devam etesini bekliyor. İşte 2021-2025  Siacoin fiyat tahminleri…


Güncel Siacoin fiyat tahminleri – geleceği ve beklentisi 2021-2025

Siacoin 2021 fiyat tahminini yaparken geçmiş fiyat trendlerini ve günümüzdeki piyasa koşullarını birleştirerek bir analiz yapmaya çalışacağız. Tam bir tahmin yapmak tabi ki zor ama veriler bize yaklaşık sonuçları verecektir.

Fiyat grafiklerinde hafif yükseliş gördüğümüzden piyasa genelde olumlu. İşlem hacmi de fiyatla paralel olarak artıyor ve bu çok olumlu bir gelişme. 

Piyasanın tanınma ve bilinme oranı arttıkça Siacoin de güç kazanmaya devam edecek. Siacoin 2021 yılının sonuna kadar  30 -35 cent arasına gelebilir. Çünkü Sia’nın geleceği parlak ve şirket de internet depolama sektörünün belkemiği olma sloganını kendine uzun vadeli hedef olarak belirlemiş.

Dünyanın ilk ticari merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor. SC son 30 günde ciddi kazanımlar elde etti.

2015’te ortaya çıkan Siacoin merkeziyetsiz bulut sistemi olarak kullanıcılarına hizmet ediyor. Bilgisayarınızda kullanmadığınız boş alanları kiraya vererek bu sistemden para kazanabiliyorsunuz. Siacoin hızlı büyüyen bir coin olarak piyasada adından söz ettirmeyi başardı. Yatırımcılar da uygun fiyat ve minimum riskten dolayı bu altcoine yatırım yapmaya başladı.

Yıllarca süren boğa öngörüleri bu kripto parada ve çalışma sisteminde kapsamlı bir değişikliğe sebep oldu. Gelecek yıllarda da bu kripto para ciddi ivmeler kazanacak ve piyasa değerine bağlı olarak basamakları tırmanmaya devam edecektir.

 

2025 yılına geldiğimizde yükselen piyasalarla birlikte analistlerin değerlendirmesi fiyatın 5-10 dolar arasına gelmesi. Yani 2021 ile 2025 arası fiyat tahminleri doğru çıkarsa bir yatırımcı 4 yılda yaklaşık 30 kat kazanç sağlayabilir. Tabi ki yoğun bir tanınma ve kabüllenme ile 1 doların üstü bile görülebilir.

Ayrıca belirtmemiz gereken önemli bir nokta da, platform merkeziyetsiz olduğundan Sia ağı bilgisayar boş alanlarını kiralayarak kendi fiyatını da belirleyebilir.

Şu anda Siacoin 26 cent seviyelerinden işlem görüyor. Kripto paranın fiyatı yavaş yavaş artıyor ve artık Siacoin daha çok kişi tarafından tanınıyor. 2.282 milyar dolarlık piyasa değeriyle Siacon 92. sırada yer alıyor ve hızla yukarı tırmanıyor.

Aşağıdaki grafikte Siacoin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. 

siacoin fiyatları

Diğer altcoin haberleri

Kaynak

İlgili!

https://koinmedya.com/siacoin-rehberi-siacoin-nedir-ne-ise-yarar-gelecegi/

Canlı Siacoin fiyatları