fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. 2020-2025 Siacoin fiyat tahminleri

2020-2025 Siacoin fiyat tahminleri

2020-2025 Siacoin fiyat tahminleri
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para uzmanları, Siacoin fiyatının orta ve uzun vadede büyük ölçüde ivme kazanmasını ve piyasa değerine bağlı olarak basamakları hızlı bir şekilde tırmanmaya devam etesini bekliyor. İşte 2020-2025  Siacoin fiyat tahminleri…


Siacoin fiyat tahminleri ve fiyat analizleri

Siacoin 2020 fiyat tahminini yaparken geçmiş fiyat trendlerini ve günümüzdeki piyasa koşullarını birleştirerek bir analiz yapmaya çalışacağız. Tam bir tahmin yapmak tabi ki zor ama veriler bize yaklaşık sonuçları verecektir.

Fiyat grafiklerinde hafif yükseliş gördüğümüzden piyasa genelde olumlu. İşlem hacmi de fiyatla paralel olarak artıyor ve bu çok olumlu bir gelişme. 

Piyasanın tanınma ve bilinme oranı arttıkça Siacoin de güç kazanmaya devam edecek. Siacoin 2020 yılının sonuna kadar  0,006 dolar ile 0,007 dolar arasına gelebilir. Çünkü Sia’nın geleceği parlak ve şirket de internet depolama sektörünün belkemiği olma sloganını kendine uzun vadeli hedef olarak belirlemiş.

Dünyanın ilk ticari merkezsiz bulut depolama projesi Siacoin tekrar piyasaya dönüyor. SC son 30 günde ciddi kazanımlar elde etti.

Sia nedir? Ne işe yarar?

Sia; kullanıcıları, verileri depolamak için diğer kişilerin kullanılmayan sabit disk depolama alanlarını kiralamasını sağlayan Blockchain tabanlı merkezsiz bir bulut depolama platformudur.

Siacoin nedir?

Platformda kullanılan kripto tabanlı birpara birimidir.

Siacoin fiyat tahmini nedir?

Siacoin fiyatı, 0,06 dolar ile 0,5 dolar arasına gelebilir. Dahası uzun vadede 1 doları da bulabilir.

2015’te ortaya çıkan Siacoin merkeziyetsiz bulut sistemi olarak kullanıcılarına hizmet ediyor. Bilgisayarınızda kullanmadığınız boş alanları kiraya vererek bu sistemden para kazanabiliyorsunuz. Siacoin hızlı büyüyen bir coin olarak piyasada adından söz ettirmeyi başardı. Yatırımcılar da uygun fiyat ve minimum riskten dolayı bu altcoine yatırım yapmaya başladı.

Yıllarca süren boğa öngörüleri bu kripto parada ve çalışma sisteminde kapsamlı bir değişikliğe sebep oldu. Gelecek yıllarda da bu kripto para ciddi ivmeler kazanacak ve piyasa değerine bağlı olarak basamakları tırmanmaya devam edecektir.

2025 yılına geldiğimizde yükselen piyasalarla birlikte analistlerin değerlendirmesi fiyatın 0,06 dolar ile 0,5 dolar arasına gelmesi. Yani 2020 ile 2025 arası fiyat tahminleri doğru çıkarsa bir yatırımcı 5 yılda yaklaşık 100 kat kazanç sağlayabilir. Tabi ki yoğun bir tanınma ve kabüllenme ile 1 doların üstü bile görülebilir.

Ayrıca belirtmemiz gereken önemli bir nokta da, platform merkeziyetsiz olduğundan Sia ağı bilgisayar boş alanlarını kiralayarak kendi fiyatını da belirleyebilir.

Şu anda Siacoin 0,003056 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto paranın fiyatı yavaş yavaş artıyor ve artık Siacoin daha çok kişi tarafından tanınıyor. 136.738.788 dolarlık piyasa değeriyle Siacon 74. sırada yer alıyor ve hızla yukarı tırmanıyor.

Diğer altcoin haberleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: