1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba yeni ve hızlı bir haftaya hazırlanıyor!

Shiba yeni ve hızlı bir haftaya hazırlanıyor!

Shiba yeni ve hızlı bir haftaya hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin en çok konuşulan meme coini Shiba Inu (SHIB) fiyatı için çok önemli bir gelişme beklentisi var. Coin ile ilgili gelişmelere ek olarak fiyatın da önemli bir ralli yapacağı belirtiliyor.


Shiba yeni ve hızlı bir haftaya hazırlanıyor!

Balinalar Shiba Inu biriktirmeye devam ederken, meme coin de kırılmaya hazırlanıyor. Dogecoin katili sosyal medyada trend olurken, Bitcoin’den sonra en popüler kripto para.

Balinalar birikime devam ederken analistlerden %100 SHIB yükselişi beklentisi

Bir Ethereum balinası olduğu bilinen büyük bir cüzdan, 1.2 milyon dolar harcayarak 49.9 milyar SHIB token aldı. Bu işlem bugün sabah Binance üzerinde gerçekleşti. SHIB fiyatı büyük bir ralliden sonra düşerken, balinalar da dip seviyeden alımlar yapıyor.

Daha önce de SHIB fiyatı dip yaptığında hemen ardından balina birikimi ve sonra da ikinci bir yükseliş hamlesi geliyordu. Buna göre, traderler de SHIB’de yeni bir boğa rallisi bekliyor.

İlgili – Güncel Shiba teknik analiz: Shiba bu direnci aşarsa ralli hızlanacak!

Shiba Inu SHIB son haber ve gelişmeler

SHIB ekosistemi ile ilgili de gelişmeler var. Bunlardan biri “Shiboshis” (ShibaSwap üzerinde çıkarılan 10,000 NFT). Ayrıca bu meme coin artık Coin Cloud ATM’ler üzerinden de satın alınabiliyor.

Coin Cloud, ABD ve Brezilya genelinde 4000 ATM ile dünyanın en büyük iki yönlü dijital para birimi ağı olarak kabul ediliyor. ATM ağı artık SHIB’i destekliyor. Bu, SHIB’i kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyor.

Coin Cloud, bu haberi Twitter hesabı üzerinden duyurdu:

“Son zamanlarda Shiba Inu (SHIB) hakkında her şeyi duyuyorsunuz ama nasıl alacağınızı bulamıyor musunuz? Seni anlıyoruz. Karmaşık ve kafa karıştırıcı. Şimdiye kadar! İşte Shiba Inu Coin satın almanın en kolay yolu (ve aynı zamanda en hızlısı!)”

Sosyal medya üzerinde traderler arasında SHIB’in popülerliği zirve yaptı. Başlıca sebebi ise çok büyük rallisi. Meme coinin sosyal medya hakimiyeti Bitcoin’den sonra ikinci sırada.

Buna ek olarak CoinGecko de SHIB’i Asya’da ilk 10 trend kripto para listesinde aldı (1 Ekim – 15 Ekim tarihleri verilerine göre).

Kripto para analisti ve SHIB traderi @army_shiba ise Shiba Inu fiyatının yüzde 100 yükseliş ile 0.00005 dolar hedefine ulaşmasını bekliyor.

Kaynak

İlgili – Shiba 1 haftada gösterdiği performansla tarihe geçti!

Etiketler: