1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte Shiba Inu’dan sonra balinaların akın ettiği ‘O’ meme coin!

İşte Shiba Inu’dan sonra balinaların akın ettiği ‘O’ meme coin!

İşte Shiba Inu’dan sonra balinaların akın ettiği ‘O’ meme coin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Günlük yaklaşık 2 milyar dolarlık işlem hacmine sahip popüler bir kripto para borsası, DOGE ve SHIB’den ilham alan meme coini listelediğini açıkladıktan sonra, büyük bir balina devasa bir alım yaptı.

Balinaların yeni gözde meme coini: FLOKI Inu

2 milyar dolara yakın günlük işlem hacmine sahip popüler bir kripto para borsasının, DOGE’den ilham alınarak geliştirilen meme coini listemesinin ardından, büyük bir balina 125.000 dolarlık alım yaptı.

İşte Shiba Inu'dan sonra balinaların akın ettiği 'O'meme coin!

Singapur merkezli kripto para platformu Bitrue, Floki Inu (FLOKI) ’yu listelediğini açıkladıktan sonra, balina meme temalı kripto para birimi Floki Inu’ya yaklaşık 125.000 dolar yatırım yaptı.

Popüler kripto para borsası, resmi Twitter hesabından 29 Aralık’ta, FLOKIUSDT paritesini işleme açtığını duyurdu. Duyurudan bir gün sonra, Binance Smart Chain ve Ethereum balina takipçisi WhaleStats, büyük bir balinanın 25.000 dolarlık 1,2 milyar FLOKI satın aldığını ortaya çıkardı.

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1476483154211110914?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1476483154211110914%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cryptoglobe.com%2Flatest%2F2021%2F12%2Fcrypto-whale-buys-1-2-billion-floki-inu-floki-after-new-exchange-listing%2F

WhaleStats verilerine göre, 1,2 milyar FLOKI bu kripto para balinasını en büyük balina hesaplarından biri olmasını sağladı. Bu arada en büyük FLOKI cüzdanında şu anda 5,3 milyon doların üzerinde bir değere sahip 51 milyar token bulunurken, ikinci en büyük cüzdanda 3,1 milyon dolarlık Floki Inu bulunuyor.

Floki Inu, son zamanlarda yoğun reklam kampanyaları başlatan, DOGE ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme temalı popüler bir kripto para birimidir. Daha önce KoinMedya olarak söylediğimiz gibi, projenin arkasındaki ekip, İsrail’in en büyük 20 şehrinde 180 reklam panosu ve tabelasının yanı sırada 8 seçkin duvarda yer alan reklamlar başlattı. Ve bu reklamların 47,6 milyondan fazla görülmesi planlandı.

Ayrıca Floki Inu, daha önce de Londra’nın toplu taşıma sisteminde başlattığı reklam kampanyasından sonra büyük bir patlama yaptı. Daha sonra kampanyaya Los Angeles, Japonya, Çin ve Rusya’dan da yoğun katılım oldu. 

Floki Inu’nun reklam bütçesi, yeni alıcılardan alınan %4’lük ücret ile karşılanıyor. Ekositemin yerel tokeni FLOKI ise, “projeye influencerların katılımını sağlamak” ve “Floki ekosistemini daha da geliştirmek ve büyütmek” için kullanılıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.