1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü milyardere göre 2022’de Bitcoin bu seviyelere çıkabilir!

Ünlü milyardere göre 2022’de Bitcoin bu seviyelere çıkabilir!

Ünlü milyardere göre 2022’de Bitcoin bu seviyelere çıkabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü milyarder Brock Pierce, Bitcoin’in 2022 yılında çıkabileceği seviyelere ilişkin öngörülerini Fox Business’a açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü milyardere göre 2022’de Bitcoin bu seviyelere çıkabilir!

Ünlü milyarder Brock Pierce, 2022 yılında Bitcoin’in fiyatını büyük ölçüde dış faktörlerin belirleyeceğini değerlendirdi.  Bilindiği gibi Pierce, kripto ekosistemindeki çalışmaları ile tanınan ünlü bir girişimci. Aynı zamanda eski bir aktör olan milyarder iş insanı Disney filmlerinde rol aldı.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Son Amerikan seçimlerinde bağımsız başkan adayı olan Brock Pierce, kripto paralara olan desteği ile biliniyor. Pierce, Fox Business ile yaptığı son röportajda Bitcoin için 2022 yılında beklentilerini açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

İş adamı, dünyada hakim olan enflasyonist görünüme dikkat çekerek karşılıksız para basımının devam ettiğini ve gerçek enflasyonun ne olduğunun 2022 yılında ortaya çıkacağını düşünüyor.

Bitcoin’in değişken doğasının yatırımcılar için potansiyel büyük getiriler sunduğunu bununda BTC için bir katalizör olduğuna dikkat çeken Pierce, BTC’nin 2022 yılında 200,000 dolarlık bir fiyat seviyesine çıkacağına inanıyor.

“Bitcoin’in alternatif bir varlık olduğunu unutmayın ve aslında altın veya gayrimenkul gibi başlı başına bir riskten korunma aracı değildir, çünkü BTC daha fazla riske ve daha fazla oynaklığa sahip olduğu için, aynı zamanda çok daha ilginç bir getiri profiline sahiptir. Küresel finansal sistemdeki finansal belirsizliğe bağlı olarak, bu birincil itici güç olacaktır.”

Lider kripto para birimi yılın son gününde %1,30 değer kazandı. Yazının kaleme alındığı anlarda 48,030 dolarda işlem görüyor. BTC, 2021 yılının başından bu yana %63 değer kazandı. Anlık olarak 909 milyar dolarlık piyasa değerine ve %40,3’lük bir hakimiyet oranına sahip.

Yıllık Bitcoin grafiği

bitcoin

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: