Shiba Inu’da kritik canlanma: SHIB fiyatı ne olur?

Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yatay seyir izlese de SHIB token ile ilgili kilit verilerde önemli bir artış dikkat çekiyor. Yaşananların ayrıntılarına ve fiyata etkisine bakalım.


Shiba Inu’da kritik canlanma: SHIB fiyatı ne olur?

Bir meme coin olan Shiba Inu (SHIB), son haftalarda yatay bir seyre sahip. Genel piyasa da hala kripto para borsası FTX’in çöküşünün etkisinde. Her ne kadar SHIB fiyatı bir ralli yapamasa da yatırımcılardan bu coine ilgi artıyor. Bunu, Shiba Inu sahibi olan kullanıcı sayısındaki artışta görüyoruz.

Aralık ayı başında SHIB token sahibi kullanıcı sayısı 1.251.237’ydi. Yaklaşık 10 günde 7.083 yeni SHIB kullanıcısı geldi. Böylece 11 Aralık itibariyle 1.258.320 kullanıcı sayısına ulaştı. Bu da şu demek. Aralık ayında her gün 643 yeni SHIB kullanıcısı eklendi ağa. Bu verileri ise Etherscan sağladı.

İlgili – Bitcoin fiyatı bu seviyenin altında kaldığı sürece risk artıyor

Shiba Inu canlanıyor: SHIB fiyatı ne olur?

Shiba Inu sahipleri grafiği Kaynak: Etherscan

SHIB fiyatı mücadele ediyor

SHIB fiyatı Aralık ayında daha çok kırmızı bölgede işlem gördü. Kripto para aynı zamanda yeni bir yükseliş trendine başlayabilecek dip bulmada da zor anlar yaşıyor. Shiba Inu fiyatı şu an 0,0000092 dolardan işlem görüyor. Ancak ayın başında aya 0,0000093 dolardan işlemle başladığını söyleyelim. Aralık grafiği ise şunu gösteriyor. Kripto paranın fiyatı 5 Aralık’ta 0,0000099 dolarda bu ay şimdiye kadarki en yüksek seviyesini görmüştü.

Fiyattaki düşüşe rağmen Shiba Inu istikrarlı bir işlem hacmine sahipti ve bunu koruyabildi. Şu an SHIB’in son 24 saatteki işlem hacmi 61,7 milyon dolar olarak görünüyor. CoinMarketCap verilerine göre yüzde 8 oranında bir yükseliş var.

İlgili – Global resesyon dönemleri için 5 yatırım tavsiyesi

Finbold raporları ise başka bir önemli veriyi ortaya koyuyor. 21 Kasım itibariyle SHIB sahiplerinin yüzde 76’sı zararda. Sadece yüzde 15’i kazançlı bölgedeler.

SHIB fiyatı 2021 yılının zirve seviyelerinden çok uzakta. Genel olarak ise piyasadaki düzeltmeye uygun olarak hareket ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Inu’da kritik canlanma: SHIB fiyatı ne olur?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.