1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme çok yakın: Geliştirici açıkladı

Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme çok yakın: Geliştirici açıkladı

Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme çok yakın: Geliştirici açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı ve bu projenin diğer alt birimleri için büyük öneme sahip önemli bir gelişmenin çok yakın olduğu bildirildi. Bu yönde açıklama SHIB geliştiricisinden geldi. Açıklamanın ayrıntılarına bakalım.


Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme çok yakın: Geliştirici açıkladı

Bir meme coin olan Shiba Inu (SHIB) geliştiricisi, merakla beklenen önemli bir olayın çok yakında piyasaya sürülebileceğini söylüyor. Bahsettiği bu olay, SHIB için önemli olan Katman 2 blockchainin çalışmaya başlaması. Bu SHIB Katman 2 blockchain Shibarium adıyla biliniyor.

Shytoshi Kusama takma adıyla bilinen söz konusu geliştirici, Twitter’de 864.000 takipçisine yaptığı açıklamada, Shibarium’un “çok yakında” çıkacağını söyledi. Şöyle diyor:

“Shibarium ne zaman çıkıyor? Bilmenizi isterim ki çok yakında çıkacak. Tabii ailenizle vakit geçirdiğiniz bu bayram günlerinde (yeni yıl tatiline doğru giden günler) değil. Bir sonraki günlerin keyfini çıkarın. Ancak önümüzdeki yıl insanlık için çok önemli olacak.”

İlgili – Ethereum fiyatı önündeki kritik direnci kırabilir mi? Güncel ETH teknik analizi

Shiba Inu

Shibarium, Shiba Inu’yu barındıran Ethereum (ETH) blockchaindeki düşük işlem hızı sorununu çözmek için geliştirilen bir ölçekleme çözümü. Shibarium aynı zamanda birkaç yeni özellik daha getirecek. Mesela SHIB tokenlerin yakılması. Bu da meme coinin değerine güç sağlayacak.

Shibarium, başka bir Shiba Inu eko sistemi toleni olan BONE tokeni kullanacak. Bu tolen ilk başta gaz ücretleri için olacak. Aynı zamanda Shiba Inu projesinin yerel merkezsiz borsası (DEX) olan ShibaSwap’in yönetim tokeni olarak da görev yapacak. BONE, gelecek öneriler için oy kullanmada kullanılacak.

İlgili – 2023’te hangisi önce yükselir: Bitcoin mi Ethereum mu? Ünlü analist açıkladı

Dogecoin (DOGE) rakibi olan bu proje, aynı zamanda kendi metaverse dünyasını da çıkarmayı planlıyor. Şimdiden bu metaverse projesini tanıtmak için topluluk oy kullanmaya başladı. Ancak henüz ne zaman çıkacağı ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: