1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu, en güvenli ikinci kripto proje: Birinci sırada hangi kripto var?

Shiba Inu, en güvenli ikinci kripto proje: Birinci sırada hangi kripto var?

Shiba Inu, en güvenli ikinci kripto proje: Birinci sırada hangi kripto var?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain alanında en güvenli kripto para projeleri hangileri? Yeni rapor bu soruya cevap veriyor. İkinci sırada Shiba Inu’nun (SHIB) olduğu rapordaki diğer ayrıntılara bakalım.


Shiba Inu, en güvenli ikinci kripto proje: Birinci sırada hangi kripto var?

Önde gelen köpek temalı kripto para projesi Shiba Inu (SHIB), “en güvenli ikinci kripto projesi” olarak yer aldı yeni değerlendirmede. Kripto projelerin ne kadar güvenli olduğu ile ilgili bu değerlendirme ise CertiK Web3 Güvenlik raporunda yer aldı. SHIB, bu raporda 95 puan aldı. Peki, blockchain alanının “en güvenli projesi” hangisi?

En güvenli kripto projesi olarak ise birinci sırada Polygon (MATIC) var. MATIC ile SHIB’in güvenlik notu ise aynı.

Shiba Inu, en güvenli ikinci kripto proje: Birinci sırada hangi kripto var?

Shiba Inu (SHIB) Skynet Trust Score Kaynak: CertiK

CertiK, güvenlik odaklı lider derecelendirme kuruluşu. Bu platform, blockchain protokollerini analiz ederek izliyor. “Skynet Trust Score” (Skynet Güven Puanı) ise bu platformun kullandığı puanlama sistemi. Bu puanlama mekanizması, kripto proje riski kavramını basitleştirmek, şeffaflığı artırmak ve piyasanın sağlıklı olduğunu göstermeye yardımcı olmak için tasarlandı.

İlgili – 2023’te Bitcoin mi, altın mı? Ünlü yatırım şirketi CEO’su açıkladı

CertiK, Shiba Inu’nun güvenliğini piyasa durumu ve sosyal medyada bu projeye karşı olan tutum üzerinden değerlendiriyor. Ancak SHIB’in öne çıkmasına sebep olan bazı faktörler var ve bunlar şöyle: merkezsizlik, büyük piyasa değeri, yüksek sosyal takip ve diğer.

Buna ek olarak, CertiK’in ilk 10 en çok izlenen DEX projesi arasında da “Doge katili” adlandırılan bu kripto para var.

Shiba Inu fiyatından son durum

Shiba Inu, dünyanın en büyük ikinci meme kripto parası. Son zamanlarda artan SHIB balina hareketlerinden dolayı da dikkat çekiyor. Aynı zamanda Katman 2 blockchain Shibarium’un çıkması da SHIB’e olan ilgiyi artırdı.

SHIB fiyatı şu an 0,00000925 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 5 milyar dolar. Son 7 günde ise yüzde 14 oranında değer kazandı.

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: