1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu coin çılgınlığına “O” borsa da katıldı!

Shiba Inu coin çılgınlığına “O” borsa da katıldı!

Shiba Inu coin çılgınlığına “O” borsa da katıldı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu coinin popülaritesi her geçen gün artarken; topluluğunun gücüne karşı koyamayan platformlar da yavaş yavaş bu çılğınlığa dahil oluyor!

Shiba Inu coin yatırımcıları bu habere sevinecek!

2015 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kurulan popüler kripto para borsası Gemini, Dogecoin’den ilham alınarak yaratılan kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’yu listeledi.

New York merkezli kripto para alım satım platformu, ikinci en büyük meme coin olan SHIB’in yanı sıra, Quant (QNT), Fetch AI (FET) ve Radicle (RAD) dahil olmak üzere merkezsiz finans ekosisteminden bir dizi tokeni listeledi.

shiba inu coin Shiba Inu coin çılgınlığına "O" borsa da katıldı!

Regülasyonlara uyum konusuna verdiği önemle tanınan Winklevii kardeşlere ait borsa, Dogecoin için mayıs ayında platformda destek sunarak, köpek temali kripto çılgınlığına en son katılan büyük borsa oldu.

En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Coinbase ve Binance.US, ekim ayında Shiba Inu’yu listelerken; bu haftanın başlarında SHIB, perakendeci dostu CoinDCX Go uygulamasında müşterilerin kullanımına sunuldu.

Bu arada popüler kripto para alım satım platformu KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu, KuCoin’in bu yıl, öncelikle Shiba Inu ve Dogecoin (DOGE) gibi meme temali kriptoları destekleyen perakende yatırımcıları hedeflediğini ifade etti. Ve Shiba Inu (SHIB)’nun son düzeltmeye rağmen, uzun vadede hodl etmeye değer olduğunu savundu.

İlgili: Shiba Inu yatırımcıları bu habere çok sevinecek!

Shiba Inu coin çılgınlığına "O" borsa da katıldı!

Kraken ve Robinhood cephesi hala sessiz!

Popüler kripto borsası Kraken, Shiba Inu’yu listeleme konusunda herhangi bir planı olup olmadığı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı.

KoinMedya olarak daha önce bahsettiğimiz gibi, borsa ekim ayında Shiba Inu’yu platformuna ekleyeceğini söyledi. Ancak daha sonra sözünü geri alarak, SHIB Ordusunu kızdırdı.

Ayrıca Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesi için başlatılan imza kampanyası, SHIB Ordusundan büyük bir destek gördü. Ekim ayının ortalarında, yaklaşık 240.000 imza varken; kampanya, şimdiden 531.000 imzaya ulaştı.

Ancak Robinhood 531.000 imzaya ulaşan bu kampanyaya rağmen, kripto para birimini listeleme konusunda direniyor. Robinhood COO’su Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu överken, bu tür meme coinleri litelemenin kısa vadeli kazançlı gibi görünse de uzun vadede buna değmeyebileceğini söyledi.

İlgili: Shiba Inu teknik analizi: İşte SHIB boğalarını engelleyen kritik çizgi!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.