Shiba coin yatırımcılarını heyecanlandıran trend dönüşü!

Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasadaki en popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu, yaklaşık iki hafta sonra yeniden yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Peki Shiba coin yatırımcılarını bundan sonra ne bekliyor?

Shiba coin yatırımcıları sevinmeli mi?

Piyasadaki en popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu, %8’lik önemli bir kazanç elde ederek ve yaklaşık iki haftadır görmediği bir fiyata geri dönerek, yeniden yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Bu büyük geri dönüşten önce; meme coin, yakındaki trend çizgisi desteğine düştü. Aslında dört saatlik grafik, SHIB’in bu fiyat hareketinin şaşırtıcı olmadığını gösteriyor.

Nitekim Bollinger Bantları* (BB), 30 Ağustos itibariyle volatilite ile birlikte bir miktar istikrar gösterdi. Böylece SHIB bir kez daha 0,00001304$’a çıkmayı başarmıştı. Ancak 0,000001341$’ı test etmeye çalışırken; çok önemli bir direnç seviyesi ile karşılaşmıştı.

Shiba coin yatırımcılarını heyecanlandıran trend dönüşü!

(*Bollinger Bantları, bir finansal enstrümanın veya varlığın zaman içindeki fiyat ve volatilitesini karakterize eden teknik bir göstergedir. Piyasalar genellikle genişlemeden önce konsolidasyon sürecinden geçtikleri için, genellikle bir varlık da kırılmadan hemen önce dar bir işlem aralığında sıkışır.)

İlginiz çekebilir:

En büyük balinalar harekete geçti – Shiba Coin’de yeni ATH geldi!

Shiba Inu fiyatında %120’lik yükseliş mi geliyor? – Güncel SHIB teknik analizi


En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Sonuç olarak, 7 Eylül’de fiyat 0.00001175 dolara düştü. BB, volatilitenin şu anda son yedi günün en yüksek noktasında olduğuna işaret ediyor. Bu nedenle, her an son yükselen üçgenden ani bir dönüş gelebilir.

CoinMarketCap’e göre, son 24 saat içinde %11 artan SHIB’in işlem hacmi, %167 büyüdü. Ancak, 68.22’de olan RSI aşırı alım bölgesine çok yakındı. Bu nedenle Shiba coin yatırımcıları, alım yapmak için acele etmemeli.

MACD (hareketli ortalama uyumu/uyumsuzluğu) çizgisine bakacak olursak; kısa vadeli SHIB momentumu yükselişe devam edebilir. Alıcıların piyasadaki hakimiyetinin artmasıyla, SHIB’deki %5’lik artış, daha büyük bir ralliye dönüşebilir. Ancak pozitif göstergeler gerçekleşirse, Bitcoin’in hareketlerini de hesaba katmak gerekir.

Shiba Inu ekosistemi büyüyor!

SHIB’in etkileyici performansına ek olarak, coin burn faaliyetleri kapsamındaki yanma oranı, Shiba Inu ekosisteminde daha fazla işlemin gerçekleştiğini gösteriyor. Shib burn raporları, bir önceki güne kıyasla yakılan SHIB tokenlerinin miktarının %279.98 arttığını bildiriyor. En başından bu yana yakılarak, dolaşımdan çıkarılan toplam SHIB miktarı ise; şu anda 410.380.159.432.847’dir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba coin yatırımcılarını heyecanlandıran trend dönüşü!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.