1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. En büyük balinalar harekete geçti – Shiba Coin’de yeni ATH geldi!

En büyük balinalar harekete geçti – Shiba Coin’de yeni ATH geldi!

En büyük balinalar harekete geçti – Shiba Coin’de yeni ATH geldi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ağı üzerinde işlem yapan en büyük balinalar yönünü bir kez daha meme coinlere çevirirken; Shiba coinde yeni bir ATH geldi.

Balina cüzdanlarına 600 milyar yeni Shiba coin eklendi!

Balina hareketlerini takip eden WhaleStats tarafından paylaşılan son verilere göre, Ethereum ağı üzerindeki en büyük balinalar, son 24 saat içinde yaklaşık 8 milyon dolar değerinde SHIB – yaklaşık 600 milyar Shiba Inu – alımı yaptı.

En büyük balinalar harekete geçti - Shiba Coin'de yeni ATH geldi!

İlginizi çekebilir:

Shiba Inu fiyatında %120’lik yükseliş mi geliyor? – Güncel SHIB teknik analizi

En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

En büyük SHIB yatırımcıları 7,8 milyon dolar değerinde 600 milyar SHIB satın aldı.

En büyük balina takipçisi WhaleStats, web sitesi üzerinden yeni veriler paylaştı. Buna göre; son 24 saatlik hareketler incelendiğinde, en büyük 100 Ethereum balina listesinde 2. sırada bulunan balina, Shiba Inu’da 7,8 milyon dolarlık alım gerçekleştirdi.

Bu miktarla birlikte balinanın cüzdanında artık, 598.618.572.524 adet meme coin mevcut. Haberin paylaşıldığı saatlerde cüzdanlarda toplam 155.743.555 dolar değerinde SHIB bulunuyor. Ve Shiba coin şu anda, balinaların toplam portföylerinin %5,29’unu oluşturuyor.

Yine WhaleStats verilerine göre; balinalar, cuma günü 148 milyon dolarlık Shiba Inu aldı.

SHIB sahiplerinin sayısı yeni bir ATH kaydetti!

 Son dört günde yaklaşık 3.500 yeni yatırımcı ile birlikte, cüzdanında SHIB tutan yatırımcı sayısında yeni bir zirveye ulaşıldı. Shib 2022 adlı Twitter hesabı takipçileri ile, cuma günü Shib yatırımcılarının sayısının 1.219.811’e ulaştığını paylaştı.

 

Bununla birlikte, WhaleStats’ın bugünkü verilerine göre, SHIB sahiplerinin sayısı şu an itibarıyla 1.220.124’e ulaşırken; BabyDoge, 1.613.902 yatırımcı ile hala Shiba Inu’nun önünde yer alıyor.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.