okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.9%
Bitcoin
69.174,61 USDT
eth
ETH
0.63%
Ethereum
3.751,64 USDT
bch
BCH
-0.26%
Bitcoin Cash
493,56 USDT
xrp
XRP
0.69%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
84,87 USDT
bnb
BNB
0.3%
Binance Coin
602,06 USDT
sol
SOL
-0.31%
Solana
167,18 USDT
avax
AVAX
-0.07%
Avalanche
37,98 USDT
ada
ADA
0.07%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.68%
Poladot
7,37 USDT
doge
DOGE
3.78%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.85%
Shiba Inu
0,00 USDT

Robinhood Shiba listeleme haberinin ardından dikkat çeken “O” veriler!

Dogecoin yatırımcılarına müjde! - Robinhood kripto cüzdanı için...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu ordusunun çabaları nihayet meyvesini verdi! Uzun zamandır beklenen Robinhood Shiba listeleme haberi sonunda açıklandı. Bu arada listeleme sonrası ortaya çıkan bu veriler ise herkesi şaşırttı!

Robinhood Shiba listeleme haberi SHIB ordusunu coşturdu!

Shiba Inu ordusunun çabaları nihayet sonuç verdi ve uzun zamandır beklenen Robinhood Shiba listeleme haberi sonunda açıklandı. Robinhood, Polygon (MATIC), Compound (COMP) ile birlikte, ikinci en büyük meme coin olan Shiba Inu (SHIB) ’yu listeleyerek, platformdaki toplam kripto para birimi sayısını 11’e çıkardı.

İlgili: Robinhood borsasından Shiba yatırımcılarını coşturan müjdeli haber!

Robinhood Shiba listeleme haberinin ardından dikkat çeken "O" veriler!rinin ardından dikkat çeken "O" veriler!

Meme temalı popüler kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’nun işlem hacmi, komisyonsuz alım satım platformu Robinhood’da listelendikten kısa bir süre sonra inanılmaz bir artış kaydetti.

On chain ve sosyal analitik platformu Santiment tarafından paylaşılan verilere göre, listelemenin ardından Shiba Inu’nun fiyatı hızla yükselirken; işlem hacmi de aynı şekilde devasa bir ivme kazandı.

SHIB fiyatı, listeleme haberi ile birlikte %20’yi aşan bir ralli yaptı. Piyasada düşüşler yaşanırken; memecoin diğer büyük kripto paralardan daha iyi performans göstererek, Binance borsasında 0,0030 dolara kadar yükseldi. 

Robinhood Shiba listeleme haberinin ardından dikkat çeken "O" veriler!

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Robinhood Shiba listelemesi neden önemli?

KoinMedya olarak daha önce bahsettiğimiz gibi; Shiba, Robinhood kullanıcıları tarafından en çok talep edilen kripto para birimiydi. Geçen yıl, popüler alım satım platformunun Shiba Inu’yu listeleyeceğine dair söylentiler ortaya atıldı. Ancak Shiba yatırımcılarının yoğun ısrarlarına rağmen, platform bu konuda sessiz kalmayı tercih ederek, topluluk arasında spekülasyonları körükledi.

Ayrıca yine geçtiğimiz yıl SHIB ordusu, kriptonun likiditesini iyileştirmek için bir araya gelerek, kripto para biriminin Robinhood’da listelenmesi için bir imza kampanyası başlattı. Ve yarım milyonu aşan bir imzaya ulaştı. 

Robinhood Shiba listeleme haberinin ardından dikkat çeken "O" veriler!

Bu arada Robinhood’un daha önce, meme temalı en büyük kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE)‘i listelemesi, ticaret platformu için “büyük bir başarı” olarak lanse edildi. Çünkü bu listelenme, o yıl içinde piyasaları kasıp kavuran DOGE çılgınlığı nedeniyle firmanın gelirinde büyük bir artış sağladı. Dolayısıyla topluluk, SHIB’in listelenmesinin de aynı etkiyi yaratacağına inanıyordu. Ancak Robinhood kararında ısrarcıydı ve ancak aylar sonra bu listelemeyi gündemine aldı.

Shiba Inu Robinhood listeleme haberi, piyasalarda yaşanan düşüş dönemine denk gelmiş olsa da kriptonun fiyatının saatler içerisinde %20’yi aşan bir pump yapmasına neden oldu.

Ayrıca bu haber, Shiba Inu topluluğu tarafından coşkuyla kutlandı. Bu arada ilginç bir şekilde; bu haber uzun vadeli SHIB sahiplerini, varlıklarını elden çıkarmaya teşvik etmedi. Nitekim IntoTheBlock verilerine göre, bir yıldan uzun bir süredir SHIB hodl eden adreslerin bakiyelerinin, son 30 gün içinde %57 artış gördüğünü ortaya koyuyor. 

Robinhood ayrıca kripto para biriminin listelenmesinin 100.000 dolarlık bir hediye ile kutlayacağını duyurdu ve bu da SHIB ordusunun katılımını daha da artırdı. 

Shiba Inu Shibarium için düğmeye bastı!

SHIB topluluğu, bir süredir merakla, Shiba Inu ekosistemini desteklemek için tasarlanan, Ethereum blockchaini üzerine inşa edilen ve oyun için optimize edilmiş hızlı düşük maliyetli işlemleri etkinleştirecek şekilde ayarlanan iki katmanlı bir ağ olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor.

Shiba Inu Robinhood listelemesi de Shiba Inu Shibarium’un Beta test aşamasına geçtiği bir zamana denk geldi. 

Ağda bir süredir devam eden bu çalışmalar merak konusu olmaya devam ederken; Shiba Inu geliştiricisi “kaaldhairya” kısa süre önce SHIB için şu anda üzerinde çalıştığı yükseltmeye dair bazı detaylar paylaştı. Aynı zamanda, projenin henüz geliştirilme aşamasında olduğunu söyledi ve projenin merkezsiz borsa platformunda “kazanmak için yeni yollar” geliştirdiklerinden ve yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen yakma portalının, kullanıcıların ödül kazanmalarına izin verecek şekilde ayarlandığından bahsetti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.