1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Mastercard ve Nexo ortaklığında yeni tür bir kripto kart

Mastercard ve Nexo ortaklığında yeni tür bir kripto kart

Mastercard ve Nexo ortaklığında yeni tür bir kripto kart
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para projelerinden Nexo, Mastercard ve DiPocket ile iş birliği yaparak Avrupa’da yeni bir tür kripto kartı çıkarıyor. Kullanıcılar, varlıklarını satmadan onlar üzerinde harcama yapabilir. Ayrıntılara bakalım.


Mastercard ve Nexo ortaklığında yeni tür bir kripto kart

Kripto destekli krediler sunan dijital varlık platformu Nexo, Mastercard ve DiPocket ile ortaklık yaparak yeni bir tür kripto para kartı çıkardı. Bu kart Avrupa’da ilk defa kullanıma sunuluyor. Bu kart ile müşteriler ellerindeki varlıkları satmadan para harcaya bilecek. Söz konusu ödeme sağlayıcıları ile iş birliği yaparak, Nexo kullanıcılarına dünya genelinde 92 milyon alış veriş sitesine erişim sağlıyor.

İlgili – Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri

Yeni Nexo Card

Bu yeni kripto kartına Nexo Card ismi verildi ve bu kart Nexo’nun sağladığı kripto destekli kredi servisine bağlı. Burada yıllık faiz oranı yüzde 0 olarak kalıyor. Bu kart müşterilerin harcama yaparken varlıklarını satmak yerine onları teminat olarak kullanmalarına izin veriyor.

Bu kart Bitcoin, Ethereum ve Tether gibi bir dizi kripto parayı teminat olarak kullanabiliyor. Nexo Card, asgari ödeme gerektirmiyor. Aynı zamanda aylık 20,000 dolara kadar da işlem ücreti yok.

Nexo nedir- ne işe yarar- misyonu ya da vizyonu nedir? Bu yazımızda, Nexo hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatmaya çalışacağız. 

Aynı zamanda bu kart kripto “ cashback” de sağlıyor ve bunlar Bitcoin ya da Nexo’nun yerel tokeni ile ödeniyor.

Nexo Card, hem sanal hem de fiziki kart olarak çıkarıldı. Aynı zamanda doğrudan Apple Pay ve Google Pay entegrasyonu ile geliyor. Ek sanal kart istemek ise ücretsiz.

İlgili – Güncel Nexo fiyat tahmini, NEXO coin gelecek beklentileri 2022-2025

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, bu yeni gelişme üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Nexo Card’ın Mastercard ve DiPocket ortaklığıyla Avrupa’da piyasaya sürülmesi, bizim için büyük bir kilometre taşı ve mevcut finansal ağ ile dijital varlıklar arasındaki muazzam sinerjinin en son kanıtı.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.