1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri

Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri

Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Nexo, kripto para ve fiat ödünç platformu olarak çalışıyor. Çok farklı coinler ve fiat paralarla çalışması ise kullanıcılara avantaj sunuyor. Projenin yerel kripto parası ise NEXO coin. Nexo’nun hızlı kredi platformu ve NEXO coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri

Nexo bir kripto ödünç platformu. Projenin yerel kripto paranısın ismi de NEXO. Nexo’nun başlıca amacı kullanıcılarına anında ve hızlı kripto para destekli krediler ve ödünçler vermesi. Kullanıcılar Nexo cüzdana çeşitli kripto para varlıkları yatırarak fiat da dahil ödünç para alabilirler. NEXO coinin değeri de işte Nexo’nun ödünç portföyündeki varlıkların değeriyle destekleniyor.

Bu açıdan Nexo dünyanın en gelişmiş, düzenlenmiş dijital varlık kuruluşu ve hızlı kripto ödünçler sağlıyor. Buna ek olarak kullanıcılara kripto paralıklar üzerinden günlük kazançlar da sunuyor. Nexo’nun sitesine göre

“Nexo, 40’tan fazla fiat para biriminde ve 200’den fazla bölgede hizmetlerini sunan tek blockchain şirketi. … Şirketin misyonu, kripto para birimlerinin değerini ve faydasını en üst düzeye çıkarmak. Sonuç olarak dünya genelinde 2 milyondan fazla kullanıcı için 30 milyar dolar değerinden fazla işlem gerçekleştirdi.”

İlgili – Fetch.ai nedir ve geleceği nasıl? FET coin fiyat, haber, yorum ve beklentiler

Nexo nasıl çalışıyor?

Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri

Nexo’nun “Anında Kripto Kredi Hizmeti” kullanıcılara çeşitli ve desteklenen kripto paraları stake yaparak fiat ödünç almalarına izin veriyor. Bu kripto paralar Nexo Cüzdan’a (Nexo Wallet) teminat olarak yatırılıyor. Teminat olarak kabul edilen kripto paralara örnek olarak şunları sıralayabiliriz: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash, EOS.

Nexo ekibi ise buraya daha fazla kripto para desteği eklemek için çalışıyor. Kripto para platforma teminat olarak yatırıldıktan sonra bu kriptoların değerinde hızlı kredi alınabiliyor. Bu platformdan 40’dan fazla fiat para kredisi çekebiliyor kullanıcılar. Aynı zamanda dünyanın 200 farklı bölgesine hizmet veriyor. Hiçbir gizli ücret ya da vergi yok ve tüm süreç birkaç basit tıklama ile tamamlanabiliyor.

İlgili – IOST nedir ve geleceği nasıl? IOST coin haber ve gelişmeleri

NEXO coin nedir?

Nexo platformunun yerel kripto parası ise NEXO coin. NEXO coin sahipleri platform üzerindeki indirimler ve diğer kampanyalardan faydalanabiliyor. NEXO coin son bir yılda dikkat çeken yükselişler kaydetti. Aşağıdaki grafik de bunu gösteriyor. NEXO coin şu an TOP 100 kripto paradan biri ve Temmuz 2022 itibariyle 90. en büyük kripto para (Mayıs 2022’te 64. sıradaydı ve ayı piyasası ile sıralamasında gerileme var).

Nexo nedir ve geleceği nasıl? NEXO coin haber ve gelişmeleri2019 – 2021 NEXO coin fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

NEXO coin fiyatı Mart 2022 itibariyle yeniden yükselişe geçmişti. Ancak Mayıs 2022’de genel piyasadaki duruma paralel olarak büyük bir düşüş yaşadı. Haziran – Temmuz aylarında ise daha fazla düşüşle geçe seneki ralli öncesi seviyelere geri döndü.

İlgili – Klaytn nedir ve nasıl çalışıyor? KLAY coinin geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: