1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple CTO’sundan XRP ve kripto ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklama!

Ripple CTO’sundan XRP ve kripto ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklama!

Ripple CTO’sundan XRP ve kripto ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklama!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, XRP ve kripto ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ve kripto ekosistemini, 2000 yılındaki arama motoru sektörüne benzetti.

Ünlü Ripple yöneticisinden ilginç benzetme!

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, kripto sektörünün 2000 yılındaki arama motoru sektörüne benzediğini iddia ediyor.

Twitter’da yaptığı yeni bir paylaşımda Schwartz, kripto fiyatını neyin etkilediğine dair gerçekten iyi bir fikre sahip olmadığını kabul ediyor.

 

Ripple baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, XRP ve kripto ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ve kripto ekosistemini, 2000 yılındaki arama motoru sektörüne benzetti.

 

İlgili: En güncel Ripple (XRP) fiyat tahminleri 2023-2030 – XRP yükselecek mi?

 

 

İlginizi çekebilir:

Robert Kiyosaki’den ayı piyasasının ortasında kritik çağrı: Daha fazla Bitcoin…
Santiment’ten 2023’te Ripple boğa koşusuna işaret eden 5 gösterge!

Ripple CTO’suna göre XRP, kripto ekosistemini çevreleyen yaygın belirsizlik nedeniyle düşük performans gösteriyor olabilir. Ancak ünlü CTO’nun verilere, deneyimine ve sektörle ilgili hislerine dayalı oldukça dikkat çekici bir teorisi var.

“2000 yılında Google’da çalıştığımı hayal edin ve size aramanın nasıl bir sonraki büyük şey olacağını ve sonunda milyarlarca dolarlık yeni servet yaratacağını anlattığımı. Bana inanmayabilirsin. Piyasalar da o zamanlar böyle bir şeye kesinlikle inanmıyordu.

Ama belki seni ikna edebilirim ve sen de gerçekten inanabilirsin. Belki Google gibi doğru zamanda doğru yerde olursun. Yavaş yavaş, piyasalar da buna inanmaya başlar. Ve aslında o dönemde, birçok milyoner bu şekilde ortaya çıktı.

Ama aşağı yukarı aynı zamanlarda, Ask, Ask Jeeves, Altavista, Lycos ve diğer pek çok şirkette çalışırken de aynı şeyleri söyleyebilirdim. Onlar da doğru zamanda doğru yerdeydiler. Ve ben kriptonun şu anda burada olduğunu düşünüyorum.”

 

Schwartz, yatırımcıların hala kriptonun ne kadar büyük olacağını kavramaya çalıştıklarını söylüyor. Ancak ona göre, hangi projelerin arama motorları örneğindeki Google gibi, dijital varlık alanının devleri olacağını belirlemeye henüz hazır değiller.

“Nihayetinde, kripto olgunlaştıkça, piyasalar hangi kriptoların başarılı olacağını anlamaya hazır hale gelecek.”

(Yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre, XRP 0,3482 dolardan işlem görüyor.)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.