1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriRipple Haberleri
  3. Ripple (XRP) için İngiltere ve Fransa’dan 2 süper haber birden

Ripple (XRP) için İngiltere ve Fransa’dan 2 süper haber birden

Ripple (XRP) için İngiltere ve Fransa’dan 2 süper haber birden
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP), ABD’de özelikle SEC davasından dolayı gördüğü engellerden sonra yüzünü Avrupa’ya çevirdi. Öyle görünüyor ki XRP burada genişlemeye devam ediyor. Fransa ve İngiltere ile ilgili gelen iki önemli haber de bunu gösteriyor.


Ripple (XRP) için İngiltere ve Fransa’dan 2 süper haber birden

ABD’de düzenleyici kurum ile başı dertte olan Ripple (XRP) coin Avrupa’da genişliyor. Artık Avrupa’nın iki büyük ülkesi olan Fransa ve İngiltere’de fiat para ile XRP satın alma özelliği geliyor. Bu olayı Twitter hesabı üzerinden Xumm Wallet duyurdu. Xumm Wallet, XRPL entegre edilmiş uygulaması üzerinden kripto para ile fiat paralar arasında geçişleri sağlıyor. Kısa süre önce ise fiat para ile XRP satın alma özelliği Hollanda’da kullanıcılara sunulmuştu.

İlgili – 2018’de Bitcoin tahmini doğru çıkan analistten flaş BTC açıklaması

Xumm Wallet (@XummWallet) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Kısa süre önce Hollanda’da fiat paradan XRP ve tersine para geçişleri başlatmıştık. Şimdi yakında aynısını İngiltere ve Fransa’da yapacağız.

Bunu yalnız başaramazdık. BTC Direct ve Banxa ile birlikte çalıştık ve daha fazla ülkeyi aynı anda eklemeye çalışıyoruz. BTC Direct AB ülkeleri için ve Banxa da dünya için.”

Yapılan duyuruya göre, Xumm’in genişleme planları tüm dünyası kapsıyor. Cüzdanın ekibi de bu hedefine yaptığı ortaklıklar ile ulaşmak istiyor. Ortaklar da tweette bahsettiği BTC Direct ve Banxa. BTC Direct, Avrupa bölgesindeki geliştirme çalışmalarından sorumlu. Banxa ise dünyanın önemli bir kısmını kapsıyor ve şimdiden Asya, Avrupa ve Amerika’da var.

Bu arada bir de Xumm Wallet ve XRPL’in baş geliştiricisi Wietse Wind’dan MoonPay ile ilgili ilginç bir yorum var. MoonPay, iyi bilinen bir kripto-fiat ödeme çözümü sağlayıcısı. Wind’e göre, MoonPay Xumm Wallet’de bulunmayacak. Ona göre MoonPay standartlarına uymuyor.

İlgili – Ripple (XRP) fiyatında pozitif görünüm ve 2 kritik seviye

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: