Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ripple (XRP) fiyatındaki son hareketlilik ne anlama geliyor?

Ripple (XRP) fiyatındaki son hareketlilik ne anlama geliyor?

ripple yorumları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple fiyatı grafikte yeni bir formasyon oluşturdu ve bu da eğer doğrulamaları sağlarsa boğalardan yana olacak. Bu durumda XRP fiyatının ulaşabileceği seviyeler ve ilgili teknik analizin ayrıntılarına bakalım.


Ripple (XRP) fiyatındaki son hareketlilik ne anlama geliyor?

Ripple (XRP) fiyatı yükselen bir üçgen formasyonu gösteriyor. Bu da boğa bir kırılma ihtimaline işaret ediyor. Ancak altcoin öyle bir noktada ki her iki yöne de gidebilir. Bundan dolayı yatırımcılar bu boğa gelişmeden önce çift doğrulamayı beklemeli.

XRP fiyatı 10 Haziran’dan bu yana “higher low” ve “equal high” hareketler üretiyor. Bu salınım noktalarını trend çizgileri kullanarak birleştirdiğimizde ise yükselen bir üçgen formasyonu oluşuyor. Böyle bir teknik formasyon ise yüzde 25’lik bir yukarı yönlü sıçramayı öngörüyor. Kırılma noktası olarak ise 0.381 dolar kabul ediliyor.

Şu an XRP fiyatı bahsedilen formasyonun dip seviyesi civarında. Şu yatırımcılar piyasa yapısının değişmesini beklemeli. Yani 0.340 dolar seviyesinin destek tabanına dönüşmesi gerekiyor.

İlgili – Mastercard’dan büyük Bitcoin, Ether, XRP, Cardano adımı

Böyle bir gelişme sonucu “higher high” oluşarak durumu boğalardan yana değiştirecek. Aynı zamanda alıcıları da bu kripto parayı biriktirmeye itecek. Böyle bir durumda yatırımcılar Ripple fiyatının ilk engel olan 0.360 dolara koşu yapmasını bekleyebilir.

Bu seviyenin aşılması ise boğalara yeni bir ralli tetikleme gücü verecek ki bu sefer hedef 0.381 dolar olacak. Günlük grafikte bu seviyenin üzerinde günlük mum ise yükselen üçgen formasyonunun kırılması anlamına gelecek. Böylece 0.477 dolara doğru öngörülen yüzde 25 koşu başlayabilir.

Ripple (XRP) fiyatındaki son hareketlilik ne anlama geliyor?

XRP/USDT 1 gün grafiği

Tabii şu an boğa bir öngörü beklenen ve mantıklı bir durum. Ancak yatırımcılar bu boğa senaryonun doğrulanmasını beklemeli. Bundan öte eğer Bitcoin fiyatı tepetaklak olursa XRP de onu takip eder.

Böyle bir durumda, 0.318 dolar seviyesinin altında günlük kapanış bahsedilen boğa senaryoyu geçersiz kılar. Böylece muhtemel bir 0.309 dolar çöküş durumu oluşur.

İlgili – Ünlü CEO: Fed bu tarihte “dur” deyince Bitcoin ve kripto harekete geçecek

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.