1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü trader Bitcoin rallisinin ne zaman başlayacağını açıkladı!

Ünlü trader Bitcoin rallisinin ne zaman başlayacağını açıkladı!

Ünlü trader Bitcoin rallisinin ne zaman başlayacağını açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin rallisinin ne zaman başlayabileceğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader Bitcoin rallisinin ne zaman başlayacağını açıkladı!

Kripto para piyasasında haftanın son iş günü görünüm pozitif. Tabloda yeşil bir görünüm hakim ancak yeterli yükseliş momentumunun olduğunu söylemek için çok erken. Lider kripto para birimi Bitcoin, 20.000 dolarlık kritik destek noktasının üzerinde işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin, geçtiğimiz hafta 19.000 dolar seviyesine geriledi. Ancak boğalar kritik desteği geri almayı başardı. Ağustos ayında 25.000 doları test eden kripto para için yeni bir ralli başlayacak mı? Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, 160 binden fazla abonesi için Youtube kanalında Bitcoin ve kripto para piyasasının yükselişe ne zaman geçebileceğini açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Van de Poppe, kripto tüccarlarının ABD dolarının durumuna ve   euronun dolar karşısında nasıl hareket ettiğine dikkat etmesi gerektiğini söylüyor.

“DXY endeksi, aylık olarak, Bitcoin için ayı piyasasının dibinin nerede olacağını belirliyor. DXY’de Şubat 2015’teki zirveden bu yana görmediğimiz alanlara girer girmez kripto piyasasında bir dönüş bekleyebiliriz.  Ralli, önümüzdeki haftalara ve DXY’nin 108.6 puanın altına düşüp düşmeyeceğine bağlı. Sonunda, Euro/USD de tersine dönmeli ve 1,01’i geri almalı çünkü bu, Bitcoin dahil diğer para birimleri için bir tetikleyici olabilir.”

Popüler tüccar Justin Bennett’te Poppe ile aynı görüşte ve , 107.300 Twitter takipçisine, kripto paranın yükselmesi için doların “serinlemesi” gerektiğini söylüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

ABD Dolar Endeksi (DXY) yazı yazılırken 109.57 seviyesinde bulunuyor. Euro şu anda 0,9959 ABD doları değerinde. Lider kripto para birimi Bitcoin ise yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20.095 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin

 

 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: