1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist açıkladı: Bu altcoinler ralliye hazır!

Ünlü analist açıkladı: Bu altcoinler ralliye hazır!

Ünlü analist açıkladı: Bu altcoinler ralliye hazır!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Van de Poppe, sosyal medya hesabından yeni bir analiz yazısı paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist açıkladı: Bu altcoinler ralliye hazır!

Kripto para piyasasında eylül ayının ilk günü durgun geçti. Piyasa bir türlü kendisini yukarı doğru çekecek momentumu yakalayamıyor. Fed’in sıkı politikaları yatırımcıları riskli varlıklardan uzaklaştırdı. Piyasanın toplam hacmi 1 trilyon doların altında.

Ancak gözü altcoinlerdeki yeni rallilerde olan yatırımcılar için dikkat çeken bir analiz paylaşıldı. Kripto piyasasında birçok kişi tarafından yakından takip edilen Ünlü Kripto analisti Michaël van de Poppe, sosyal paylaşım platformu Twitter’daki kişisel sayfasından ralli beklediği altcoinleri açıkladı ve analizlerini paylaştı.

Poppe, yeni güncelleme öncesi Ethereum’daki düşüşün güncellemenin başarısız olabileceği tezine dayandığını belirtti ve bu beklentinin yersiz olduğunu altcoinin, 2.200 dolara yükselebileceğini tahmin etti.

ilgili: Ethereum fiyat tahmini

Analist, Ethereum’un eylül ayı ortasında bir iş kanıtı (PoW) konsensüs mekanizmasından hisse kanıtı mekanizmasına geçişinden önce düşüş trendinden kurtulacağını ve Ethereum’un potansiyel olarak 2.000 doların üzerine çıkacağını öngördü.

altcoin

“Piyasalar arasında makul yeniden testler oluyor ve örneğin ETH tarihindeki en büyük olaylardan biri olan güncelleme yaklaşırken hala 2.200 dolara doğru yolda.”

Poppe’un ralli beklediği Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.559 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist aynı zamanda Ethereum’un bir rakibi olan Fantom’un da (FTM) yükseliş sinyalleri verdiğini belirtti. FTM’nin öncelikle 0,29 dolarlık direnci kırmasını ardından ise sırasıyla 0,35 dolar ve 0,40 dolara yükselmesini bekliyor. FTM şu anda 0,26 dolardan el değişiyor.

altcoin

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Van de Poppe’nin listesinde heta Network (THETA) ve bir Ethereum ölçeklendirme çözümü olan Skale (SKL) bulunuyor. Analist, THETA’nın 1,60 dolara giden bir ralli başlatacabileceğini SKL’nin ise yeni bir ralli için bir kıvılcım beklediğini belirtti.

Kaynak

Etiketler: