1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ripple Haberleri
  4. Ripple, SEC karşısında zafere yaklaşırken XRP’de ralli hazırlığı

Ripple, SEC karşısında zafere yaklaşırken XRP’de ralli hazırlığı

Ripple, SEC karşısında zafere yaklaşırken XRP’de ralli hazırlığı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple – SEC davasında yaşanan son gelişmeler davanın sona yaklaştığını gösteriyor. Bir çok kripto analist ve yatırımcı ise XRP’de ralli hazırlığına başladı bile. Ayrıntılara ve XRP fiyatı ile ilgili önemli seviyelere bakalım.


Ripple, SEC karşısında zafere yaklaşırken yatırımcılardan XRP rallisi hazırlığı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto para şirketi Ripple Labs aleyhinde Aralık 2020’de açtığı dava hala devam ediyor. Hem Ripple hem de SEC artık özet karar için ilgili belgeleri mahkemeye sundu. Dava sık sık gündem olurken neredeyse her hafta yeni bir önemli gelişme yaşanıyor.

XRP yatırımcısının avukatı tarafından yapılan açıklamaya göre, Ripple davasındaki Özet Karar süreci beklenenden daha uzun sürebilir. Bununla birlikte, durumun Ripple için daha güçlü hale gelmesi nedeniyle, kripto analistleri XRP fiyatında potansiyel olarak 1 dolara doğru bir yükseliş bekliyor.

İlgili – İşte, Ripple – SEC davasının sonuçlanacağı tarih

XRP topluluğu, 18 Kasım 2022’ye kadar SEC ve Ripple’ın özet karar için mahkemeye sunduğu dilekçelerle ilgili bir kararın çıkmasını bekliyor. Ancak, mevcut koşullar göz önüne alındığında, bunun çok daha uzun sürebileceğini tahmin ediliyor.

XRP

Ripple’ın davadaki danışmanı John Deaton ise mahkeme ile ilgili bazı önemli tarihleri açıklıyor. Deaton’a göre, cevap özetlerinin 15 Kasım 2022’de sunulması bekleniyor. Bu özetler gizli kalacak. Ardından 21 Kasım’da ise sansürlü halleri kamuyla paylaşılacak.

Yine de her şeye rağmen Ripple – SEC davası sona yaklaşıyor. Bundan dolayı da XRP coin hız kazanıyor. XRP yatırımcıları da boğa trendine hazırlık yapıyor. Sonuç olarak XRP/USD paritesi de günlük grafikte şimdi 0.4413 dolar seviyesine yakın ve yukarı yönlü trend çizgisinin desteğine sahip. Dahası, 50 günlük hareketli ortalama da XRP’nin 0.450 dolar seviyesinin üzerine kalmasına yardım ediyor.

İlgili – XRP fiyatı %12 yükselince Ripple ve balinalarda neler oluyor?

Analist ve kripto para meraklıları ise XRP’de yükselişin daha yeni başladığına inanıyor. Özellikle de Ripple’ın SEC ile olan yasal sorunu artık sona bu kadar yaklaşmışken. Hem de Ripple’ın bu davadan zafer ile çıkacağı düşünülüyor.

Kaynak

Etiketler: