1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte ünlü analistin radarındaki altcoinler!

İşte ünlü analistin radarındaki altcoinler!

İşte ünlü analistin radarındaki altcoinler!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Luke Martin, kasım ayında bazı altcoinleri radarına aldığını açıkladı. Analist, yükseliş sinyalleri veren altcoinleri sosyal paylaşım platformu Twitter’daki sayfasında ele aldı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin radarındaki altcoinler!

Popüler kripto tüccarı Luke Martin, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon ( MATIC) dahil olmak üzere altı altcoinin bu ay izlenecek kripto paralar arasında olduğunu söylüyor.

Martin, 320 binden fazla Twitter takipçisine geçen haftaki ralliden sonra altcoinlerin düz bir çizgide yükselmeyeceğini, geri çekilmelere karşı direnebileceğini ve bir süreliğine düzeltmeler olabileceğini ifade etti.

Ayrıca analist, geçen haftaki fiyat hareketinin, hangi kripto paraların kasım ayı için izleme listesinde olmayı hak ettiğini gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Martin’in listesinde ilk sırada merkezi olmayan bir veri depolama ağı olan Arweave (AR) var. Arweave’in kendi kripto parası AR, 2 Kasım’da 10 dolardan işlem görürken aynı gün 17,47 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 72. sıradaki kripto varlık o zamandan beri biraz geri çekildi ve yazı yazılırken 12,80 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Arweave (AR) nedir?

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise , kripto para borsası OKEx’in ( OKB ) borsa tokeni OKB. OKB, 3 Kasım’da 16.35 dolar civarında işlem görürken Salı günü 23.88 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlık, yazı yazılırken 22,24 dolar değerinde.

Listenin  üçüncüsü Polygon. MATIC, 2 Kasım’da 0.85 dolar civarında işlem görüyordu ve dün 1.28 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlık şuanda 1,18 dolara el değiştiriyor.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Chiliz (CHZ ),  listede bir sonraki sırada yer alıyor. Piyasa değerine göre 41. sıradaki kripto varlığı 2 Kasım’da 0,23 dolar civarında işlem görüyordu ve Salı günü 0,295 doların üzerine çıktı. CHZ yazı yazarken 0.255 dolardan el değiştiriyor.

Listede beşinci sırada, Ethereum ( ETH ) tabanlı bir token  olan Loopring ( LRC ) yer alıyor. LRC, 3 Kasım’da 0,275 dolar civarında işlem görürken ertesi gün 0,41 doların üzerine çıktı. Piyasa değerine göre 107. sıradaki kripto varlık, yazım sırasında 0.30 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Listenin  son sırasında, Ethereum için bir katman-2 (L2) ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP) yer alıyor . OP 2 Kasım’da 0.96 dolar civarında işlem görüyordu ve 5 Kasım’da 1.38 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 148. sıradaki kripto varlık, yazı yazılırken 1,19 dolardan işlem görüyor.

altcoin

Kaynak

Etiketler: