Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ripple SEC davasında son 3 gün!

Ripple SEC davasında son 3 gün!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple SEC davasında sona yaklaşılıyor! San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple’ın avukatı, dava ile ilgili çok önemli bir gelişmeyi paylaştı.

Ripple SEC davasında sona yaklaşılıyor!

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple’ın avukatı James Filan, dava ile ilgili önemli bir gelişme olarak, ABD yüksek mahkemesinden gelen bir emri kamuoyuyla paylaştı.

Mahkemeden gelen çağrıda, Ripple Labs Inc. ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nun, iddia ve savunmalarını tamamlamak için yalnızca son 3 günleri kaldığı belirtiyor. Buna göre, yeni yasal argümanların 8 Aralık 2021’den önce teslim edilmesi gerekiyor!

İlgili: İşte, Ripple – SEC davasını sonuçlanabileceği tarih 

Uzmanlardan en güncel Ripple yorumları ve analizleri

Avukat Filan tarafından paylaşılan belgeye göre, ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn, Ripple Labs Inc. ve ABD SEC’den dava ile ilgili ek savunmalarını 3 gün içinde mahkemeye sunmalarını isteyen bir emir yayınladı. Yani davaya ilişkin yazılı belgelerin 8 Aralık 2021’den önce teslim edilmesi gerekiyor. 

İlgili: En güncel Ripple fiyat tahminleri 2021-2025

Hatırlayacağımız üzere; blockchain şirketi, nisan ayında XRP’nin Bitcoin ve Ethereumdan farklı olmadığını belirterek, SEC’in bazı belgeleri sakladığını ve bunları mahkemeye sunması gerektiğini öne sürdü. Ve yine o dönemde Yüksek Mahkeme Yargıcı Sarah Netburn SEC’in Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeleri ortaya çıkarma zorunluluğu olduğunu kabul etti.

Böylelikle söz konusu duruşmada Ripple’nin en önemli taleplerinden biri kabul edilmiş oldu. Vu bu durum Ripple’nin ilk zaferi olarak değerlendirildi.

Dolayısıyla SEC tarafından sunulacak bu yeni belgelerin de Ripple’ın bu son talebine ilişkin argümanları desteklemesi bekleniyor.

Bu arada Avukat Filan’ın takipçileri de yeni beyanlar sunma zorunluluğunun heyecanla beklendiğini ve bunun da Ripple için küçük bir kazanç olarak yorumlanması gerektiğini düşünüyor.

ilgili: Uzmanlardan en güncel Ripple yorumları ve analizleri

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.