1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple davasında SEC’in elini güçlendirecek belge!

Ripple davasında SEC’in elini güçlendirecek belge!

Ripple davasında SEC’in elini güçlendirecek belge!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir finansal teknoloji firması, Ripple davasında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nu destekleyecek yasal bir belge sunmak için mahkemenin onayını istedi.

Ripple davasında XRP severlere kötü haber!

Finansal teknoloji firması InvestReady’nin CEO’su, ödeme şirketi Ripple Labs’a karşı açtığı davada ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’nu destekleyecek yasal bir belge sunmak için mahkemenin onayını istiyor. 

 

Ripple davasında SEC'in elini güçlendirecek belge geliyor!

 

İlginizi çekebilir:

FTX krizi bir borsaya daha sıçradı! Para çekme işlemleri durduruldu!

Binance borsasından merakla beklenen duyuru geldi!

Linkedin üzerinden yaptığı bir paylaşımda şirketin CEO’su Adrian Alvarez, kripto borsası FTX’in dahil olduğu son krizin kendisini, Ripple davasında bir amicus brifingi* göndermeye sevk ettiğini söyledi.

(*Amicus brifingi: Davadaki konularla ilgili olarak bilgi, uzmanlık veya içgörü sunarak mahkemeye yardımcı olan ancak davanın tarafı olmayan kişidir.)

“Açıkçası bu dolandırıcı aktörlerin bu muhteşem teknolojinin adını lekelemeye devam etmesi beni çileden çıkarıyor… FTX fiyaskosu bardağı taşıran son damla oldu.”

Bu arada paylaşacağı belgenin, kripto sektörünün düzenlemesini ve SEC’in Ripple’ın XRP’yi kayıt dışı menkul kıymetler olarak sattığı iddiasını destekleyeceğini söyledi.

” Ripple SEC davası ile ilgili bu sektörü düzenlemeye ve netlik sağlamaya yardımcı olacak bir amicus brifingi hazırladım. Bunda, ETH’nin şimdi nasıl bir emtia olduğuna ve XRP’nin yeterince merkezsiz olmadığına dair bir analiz var. ”

Bu arada ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, hepsi Ripple’ı destekleyen yatırım danışmanlığı firması Bulldog Investors, Investor Choice Advocates Network (ICAN) ve havale şirketi I-Remit’inkiler de dahil olmak üzere dava için birkaç amicus brifingi sunulmasını kabul etti.

İlginizi çekebilir:

JPMorgan’dan kritik çöküş sonrası yeni Bitcoin tahmini!

BitMEX kurucusundan FTX krizi üzerine: Bitcoin için tehlike büyük!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: