Analist, destansı bir ralliye hazırlanan Ethereum’a rakip altcoini açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analiste göre Ethereum’a rakip bu altcoin destansı bir ralliye hazırlanıyor!

İşte pump yapmaya hazırlanan Ethereum’a rakip altcoin!‎

Popüler bir kripto stratejisti, son zamanlarda genel olarak piyasanın üstünde performans gösteren bir Ethereum (ETH) rakibi için kilit seviyeleri açıkladı.

Popüler analist Justin Bennett YouTube’da yayınladığı son piyasa değerlendirmesinde, Ethereum ağı üzerinde merkezsiz uygulamaların benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) hakkında konuştu. Ve kripto piyasasında diğer tokenlere kıyasla üstün bir performans göstermeye hazırlanan Polygon (MATIC) için detaylı bir analiz paylaştı.

Analist, destansı bir ralliye hazırlanan Ethereum'a rakip altcoini açıkladı!

Bennett, 2.70 doların MATIC için önemli bir engel olduğuna inanıyor. Ve bu engel aşılırsa; popüler altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görebileceğini iddia ediyor.

“MATIC önümüzdeki haftalarda 2,70 doların üzerine çıkar ve bu alanın üzerinde kırılırsa, muhtemelen kanalın tepesinde direnç bulacaktır. Buradaki seviyenin 4,00$ mı yoksa 4,70$’mı olacağı ise, MATIC’in bu seviyeyi ne zaman test edeceğine bağlı.

Piyasa simetriyi sever. Her zaman bunu aklınızda tutun: Piyasalar simetriyi sever. Ve bu nedenle, bunun gibi eşit mesafeli kanallar çok iyi çalışır. MATIC 2,70 doların üzerine çıkar ve bunun üzerinde bir günlük kapanış olursa, burası destek olur. Ve ardından direnç ise, yaklaşık 4,00 ve 4,70 dolarlık alanın üzerinde olur.

Ben piyasadan çıkış senaryosunu böyle oynardım. 2.70 doların üzerindeki günlük kapanışı bekleyin ve ardından bu kanalın zirvesini 4.00 ile 4.70 dolar arasında bir yer olarak hedefleyin.”

 Bu arada iki haftadan daha kısa bir süre önce, 1,75$ gibi düşük bir fiyattan işlem gören MATIC, son bir haftada yaklaşık %21’lik bir artış kaydetti. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada ise, %2’lik bir düşüşle 2.54$’dan işlem görüyor.


Dolayısıyla MATIC için 4,00$’lık bir fiyat, mevcut fiyattan %50’nin üzerinde bir artış anlamına geliyor. 4,70$’lık bir fiyat ise, Poligon’un yerel tokeni için, %80’lik bir yükselişe işaret ediyor.

İlgili: Güncel Polygon MATIC fiyat tahmini: 2021, 2022 – 2025

Ayrıca Bennett, önümüzdeki birkaç hafta içinde MATIC için birkaç olası senaryo düşündüğünü söyledi. Biraz önce bahsettiğimiz iyimser senaryonun yanı sıra analist, yükseliş senaryosunu geçersiz kılacak, olası bir senaryoyu da hesaba katıyor.

“Önümüzdeki birkaç gün içinde ya 2.70 doların üzerinde bir kapanış yapar, bu alanı desteğe çevirir ve sonra yukarı yönlü bir hareket görürüz… ya da bu alana geri döneriz (2.60-2.70$).

Üçüncü senaryo ise, MATIC’in başarısızlığa uğraması ve aşağı kırılması ile sonuçlanır. Bu durumda korunması gereken alan tam burada, 1,70$ civarında olacak.

2,70 doların üzerindeki kırılmanın işe yaramasının tek nedeni, piyasanın higher high ve higher lows seviyeleri, yani bir öncekine göre daha yüksek zirveler ve daha yüksek dipler yapmasıdır.

Bunun değiştiğini görürsek, o zaman tüm bu olumlu senaryo geçersiz olacak. 1,70 doların altına düşerse, tüm bu hedefler devre dışı kalacak.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analist, destansı bir ralliye hazırlanan Ethereum’a rakip altcoini açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.