1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Pump/Dump gündemi: Elrond ERD coinde neler oluyor?

Pump/Dump gündemi: Elrond ERD coinde neler oluyor?

Pump/Dump gündemi: Elrond ERD coinde neler oluyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elrond ERD coinde neler oluyor? ERD son 24 saatte yüzde 50 değer kazandı ve tüm zamanların en yüksek değerini de tazeledi. Son bir haftadaki artışı ise yüzde 100’den fazla. Yeni işbirliği ve mainnet açılışı belentileri fiyattaki yükselişin arkasında itici güç olabilir.


Elrond ERD coinde neler oluyor?

Elrond, son bir hafta boyunca piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan ve en iyi performansa sahip altcoin. Şu an yüzde 110’dan fazla değer kazandı. Son 24 saatte ise ERD yüzde 50 yükseldi. Peki, bu yükselişin sebebi ne?

Merkeziyetsiz finans (DeFi) bu yıl büyük bir ivme kazandı. Birçok DeFi merkezli blockchain projeleri de buradaki tokenleri ile hızlı yükselişler gördü. Birçoklarına göre bu kripto varlık sınıfı altcoin sezonunun önünü açabilir.

Elrond, geçen sene Ağustos’ta kurulan yeni bir proje. Bu ayın sonunda mainnet’ini açacak. Birçok yatırımcı da artık bu mainnet açılışını şimdiden fiyatlandırıyor. Bu arada projeden bir de işbirliği duyurusu geldi ki bu da değerini artırabilecek faktörlerden biri.

Elrond, topluluğunu Swingby ile entegrasyon hakkında bilgilendirdi. Swingby, blockchainler arasında token takasları yapmak için bir altyapı sağlıyor. Bu çözüm, merkeziyetsiz bir yapıya sahip, emanetsiz ve herhangi bir dijital cüzdan ile uyumlu çalışabiliyor.

İlgili – Elrond sağlık sektörü için blockchain altyapısı sağlayacak

Elrond’un ortakları ile oluşturacağı blockchainler arası protokoller, ERD’nin diğer tescilli varlıklarla birlikte diğer kripto para birimleriyle sorunsuz bir şekilde değiştirilmesini sağlayacak. Buna Bitcoin ve Ethereum da dahil.

Entegrasyon ile ilgili resmi açıklamadan kısa süre sonra, ERD fiyatı yükselerek tüm zamanların en yüksek değerini yeniledi. Şu an 0.0122 dolardan işlem görüyor. Bu da son 24 saatte yüzde 51.8’lik bir artış demek. Bu yükseliş aynı zamanda ERD’yi Coinmarketcap sıralamasında 56. konuma taşıdı. Piyasa değeri ise 160 milyon dolara kadar çıktı.

Elrond ERD coinde neler oluyor? ERD son 24 saatte yüzde 50 değer kazandı ve tüm zamanların en yüksek değerini de tazeledi.

Elrond ERD coinde neler oluyor? Kaynak: Coinmarketcap

Elrond CEO’su Beniamic Mincu, bu işbirliği konusunda şunları söyledi: “Birinci günden itibaren mevcut tüm likiditeye erişim, DeFi araçları yapan herkes için önemli bir ön koşul. Bu entegrasyon Elrond’un mevcut birçok chainler arası DeFi uygulamalarının bir parçası olmasını sağlar. Swingby ile çalışmaktan ve Elrond’un yüksek oranda ölçeklendirilebilir ve uygun maliyetli çözümlere erişimini arttırmaktan heyecan duyuyoruz. ”

İlgili – Bitcoin fiyatından daha fazla roketleyen coinler hangileri?

Kaynak

 

 

Etiketler: