1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Popüler analist Michaël van de Poppe ralli sinyali veren altcoini açıkladı!

Popüler analist Michaël van de Poppe ralli sinyali veren altcoini açıkladı!

Popüler analist Michaël van de Poppe ralli sinyali veren altcoini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, kripto yatırımcılarına ralli sinyali veren altcoini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler yazımızda.

Popüler analist Michaël van de Poppe ralli sinyali veren altcoini açıkladı!

Kripto para piyasası yükselişle geçirdiği bir haftanın ardından hafta sonuna düşüşle başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin 23,000 doların altına geriledi. Bitcoin son 7 günde %10’luk bir yükseliş gösterdi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Altcoin piyasası da hafta sonu bir düzeltme ile karşı karşıya. Ethereum 1,600 doların üzerine çıktıktan sonra %5’ değer kaybetti ve 1,555 dolara geriledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasada yaşanan bu küçük düzetlme yatırımcılar için yeni bir alım fırsatı sağlayabilir. Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, 600 binden fazla abonesi olan Twitter sayfasından yaptığı analizlerde Bitcoin ve bir Chainlink için güncel analizlerini paylaştı. Tüccar Michaël van de Poppe, Chainlink (LINK) için 7 dolardan 10 dolara yükselecek bir ralli geldiğini açıkladı.

Popüler analist Michaël van de Poppe ralli sinyali veren altcoini açıkladı!

 

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

Chainlink (LINK), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,90 dolardan işlem görüyor. LINK, 3,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 25’inci varlığı.

Bitcoin tarafında yaptığı değerlendirmede BTC’nin önemli bir dirençle karşı karşıya olduğunu ifade etti. Van de Poppe, 23,800 dolarlık kritik direncin aşılması durumunda BTC’nin 28,000 dolarlık değere ulaşabileceğine dikkat çekti.

“Bu 23.800 dolarda kırılırsa, devam edeceğimizi ve ardından 28.000 doların masalarda olduğunu varsayıyorum, ancak aynı zamanda 200 haftalık [hareketli ortalama] üzerinde net bir kırılma da doğrulandı.”

Bitcoin şu anda 22,643 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 432 milyar dolar ve bu değere karşılık dominasyon oranı %41,8.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak

 

 

Etiketler: