Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı bir isim olan Michaël van de Poppe, ayı piyasası devam ederken, Cardano dahil olmak üzere, yükseliş beklediği birkaç altcoin için tahminlerini paylaştı.

Analistten yükselişe hazırlanan 3 altcoin için tavsiye

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, ayı piyasasının ortasında, Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere birkaç altcoin için tahminlerini güncelledi.

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isim, Twitter’da takipçilerine ilk olarak, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’in güç gösterdiğini ve direnci kırmak üzere olduğunu söyledi.

 

 

“Devam etmek için 7 doların üzerinde kaldığını görmem gerekir. Ve ardından hedefim 8,50 dolar veya 9,25 dolar olurdu.”

LINK, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, 7,28 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 22. sırada yer alan kripto para, son 24 saatte yaklaşık %10 ve son yedi günde ise yaklaşık %25 değer kazandı.

 

Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..

Van de Poppe ayrıca Ethereum (ETH)’un en güçlü rakibi oan Cardano’nun “hala korunması gereken kritik bölgede” olduğunu söylüyor.

 

 

ADA, yazımız yayına hazırlanırken 0,307 dolardan işlem görüyor. Ve analistin grafiğinde gösterilen kilit destek alanını hâlâ koruyor.

Van de Poppe son olarak, P2P ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’ın yerel tokeni HBAR’nin fiyat hareketini takip ediyor. Kripto stratejistine göre HBAR, %14’ün üzerinde bir ralliyi tetiklemeye yalnızca bir direnç uzaklıkta.

“Bu, pazarın geri kalanıyla aynı görünüyor. Çok önemli bir dirençle karşı karşıya. Burası kırıldığında, 0,06 dolardaki bir sonraki direnç alanına giden kapıyı açacak.”

HBAR, şu anda 0,048 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist Poppe’den bu 3 altcoin için yükseliş tahmini: Cardano,..
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.