1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple – SEC davasında önemli olay ve XRP’nin kırabileceği kilit seviyeler

Ripple – SEC davasında önemli olay ve XRP’nin kırabileceği kilit seviyeler

Ripple – SEC davasında önemli olay ve XRP’nin kırabileceği kilit seviyeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple – SEC davasında yarın önemli bir gün. Bu gelişmeler ışığında XRP fiyatının önünde kilit seviyeler var. Ayrıntılara ve ilgili XRP seviyelerine bakalım.


Ripple – SEC davasında önemli olay ve XRP’nin kırabileceği kilit seviyeler

Kripto para piyasası genelindeki zorlu durum devam ediyor. Buna rağmen Ripple (XRP) fiyatı için yeni bir umut var. Çünkü mahkemeden, devam eden Ripple – SEC davasında özet karar bekleniyor. Ripple, Aralık 2022’den bu yana ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaş içinde.

Tabii bu yönde olumlu gelişmeler gelirse XRP fiyatı da önündeki kritik bir seviye olan 0,40 dolar seviyesini kırabilir. Bu seviye, daha fazla yükseliş için önemli. Eğer belirtilen kilit seviye kırılırsa XRP fiyatı 0,45 dolar seviyesine doğru yükselişe geçebilir. Altcoin Sherpa katma adını kullanan kripto para analisti, bugünkü Ripple fiyat değerlendirmesinde bunlara dikkat çekiyor.

İlgili – Uzman ekonomiste göre Ripple’ın yükselmesi için 2 önemli sebep

Ripple – SEC davasında önemli olay ve XRP’nin kırabileceği kilit seviyeler

XRP fiyat analizi ve tahmini Kaynak: Altcoin Sherpa

Ripple’ın zaferinin etkileri

Hem Ripple hem de SEC, 17 Kasım’da özet karar için mahkemeye başvuru yapmıştı. Böylece yargıç da her iki tarafa özet karar için istediği belgeleri sunmaları için 30 Kasım’a kadar süre vermişti. Bu belgeler beş gün içinde de kamuya açıklanacak. Mahkeme belgeleri bunu gösteriyor.

Söz konusu başvurulardan sonra XRP fiyatı yükselişler kaydetti. Özellikle de Hinman belgeleri ve üçüncü tarafların da davaya katılması ile ilgili kararlardan sonra. Bu davanın XRP fiyatı üzerinde önemli bir etkisi var. Daha önce XRP’nin düşmesine sebep olan dava, şimdi de Ripple lehine bir kararın çıkabileceği beklentileri ile XRP’ye pozitif etki yapıyor.

İlgili – Ripple’dan XRP coin için önemli Avrupa ve e-para açılımı

Eğer davaya bakan ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, Ripple lehine bir karar verirse, bu durum XRP fiyatı için güçlü bir momentum sağlayacak. Hem önündeki dirençleri kırar hem de güçlü bir boğa koşusu başlatır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: