BTC : 60292 ₺ ETH : 1375 ₺ XRP : 1.326 ₺ LTC : 290 ₺ USDT : 6.821 ₺ XLM : 0.443 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ontology ve Tezos’tan çift haneli yükselişler – Devamı gelir mi?

Ontology ve Tezos’tan çift haneli yükselişler – Devamı gelir mi?

Ontology ve Tezos’tan çift haneli yükselişler – Devamı gelir mi?
0
huobi_koinmedya

Kripto para piyasaları hareketlenmeye başlarken, Ontology ve Tezos’tan çift haneli yükselişler gelmeye başladı. Peki bu yükselişlerin devamı gelecek mi?


Ontology ve Tezos’tan çift haneli kazançlar geliyor

 

Kripto para piyasaları uzun zamandır istikrarlı bir tavır sergileyemiyordu. Ancak piyasanın yarısını elinde tutan Bitcoin’in 4 bin dolar üzerinde tutunmayı başarması ve belli bir istikrar oluşturması, altcoinlerin nefes almaları için bir ortam sağladı.

Bu ılıman iklimden de en güzel şekilde faydalanan ilk iki kripto parada hiç şüphesiz Ontology ve Tezos oldu.

koinmedya_brave

Ontology ve Tezos'tan çift haneli

Ontology

Güne 1.10 Dolar seviyesinden başlayan ONT / USD paritesi, ani bir ivmelenmeyle bir anda kendini 1.40 dolar sınırında buldu. Ontology’de ki bu artışın sebebi olarak, çeşitli yerel ve global kripto para borsalarının Ontology’i listelemeye başlaması gösteriliyor. ONT’de için verilen emirleri incelediğimizde Ontology’nin yükseliş trendini koruduğunu görüyoruz. Bir süre daha bu yükseliş devam edebilir.

Ontology ve Tezos'tan çift haneli

Tezos

Son 24 saat verilerine baktığımızda Top 100 kripto para arasında en çok yükselen kripto Ontology gibi gözükse de, son 48 saati baz aldığımızda Tezos’daki yükselişin ONT’den çok daha fazla olduğunu görüyoruz.

koinmedya_brave

19 Mart da 0.49 Dolar olan XTZ / USD paritesi an itibariyle 0.68 dolar bandına kadar tırmanmış durumda. Alım satım tablolarını incelediğimizde Tezos yükseliş trendinin, 0.8 dolar seviyelerine kadar 1-2 gün içinde yükselmesini bekliyoruz.

Tezos’taki bu yükselişin nedenini araştırdığımızda, 14 Eylül 2018’de başlatılan Tezos Mainnet’i üzerinden yayımlanacak bir oyun ile alakalı olduğu sonucuna vardık. ‘İzole şehir’ isimli oyun sadece Tezos Mainnet’i üzerinden oynanabilecek.

Ontology ve Tezos'tan çift haneli

 

Etiketler: