1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. NEM (XEM coin) fiyat tahmini, teknik analizi, gelecek tahminleri

NEM (XEM coin) fiyat tahmini, teknik analizi, gelecek tahminleri

NEM (XEM coin) fiyat tahmini, teknik analizi, gelecek tahminleri
0

Pazartesi sabahı itibariyle NEM fiyatları yüzde 20 artış kaydetti. NEM fiyat artışının altında yatan sebep, coincheck borsasının tekrar bu altcoin için ticari işlemleri başlatacak olmasıdır. Görünüşe göre bu gelişme NEM’e tekrar ilk 10 yolculuğu için şans vermiş bulunmaktadır.


NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi

Büyük kripto paraların çoğu ayakta durmaya çalışırken, ilginç gelişmeler hemen ilk 15’in dışında gerçekleşiyor. NEM fiyatı haberin yazıldığı an itibariyle oldukça ümit verici gözüküyor. Pazartesi, NEM’in muhteşem performasıyla uyandık.

Bu altcoin, son 24 saatte %20 civarında artış kaydetmiş durumda. Tüm bunlar yukarıda bahsettiğimiz gibi beklenmeyen bir gelişme neticesinde. 4 Ekimde yayınladığımız teknik analizimizde NEM için işlerin iyi gitmediğini ve makus talihini değiştirmek için elinden sınırlarını zorlaması gerektiğini belirtmiştik.

An itibariyle ikinci bayrak noktasındayız. Gözlemdiğimiz kadarıyla NEM yeni bir çıkışa hazırlanmakta. Bu fiyat örgüsünün içerisinde olduğumuz sürece, sabırlı olmalıyız. Ancak mevcut görüntüye göre ikinci bir çıkışın gelmesi de sözkonusu.

koinmedya_brave
NEM fiyat artışının altında yatan sebep NEM (XEM coin) fiyat tahmini, teknik analizi, gelecek tahminleri
Ancak bir noktayı açıklamakta yarar var. NEM’in fiyat hareketini sürdürebilmesi için piyasaların da mevcut görüntsünü değştirerek akıma destek vermesi gerekmektedir. Eğer fiyat aşağıya doğru bir kırılma gerçekleştirirse ilk destek noktasına doğru geri düşebilir.
Her ne olursa olsun, bugünkü fiyat hareketi kesinlikle oyun değiştirici. Bu tarz fiyat hareketlerinin nasıl sonuçlanacağını kestirmek hala zor. Şahsen fiyatların Ekim ayının üst noktalarında tutanacağını düşünüyorum. Eğer bunu başarırsa, NEM’in önü açık diyebilirim.