Loading...
btc
BTC
1.05%
Bitcoin
67.359,20 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.523,82 USDT
bch
BCH
1.63%
Bitcoin Cash
397,66 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.15%
Litecoin
73,51 USDT
bnb
BNB
0.54%
Binance Coin
596,59 USDT
sol
SOL
2.73%
Solana
173,74 USDT
avax
AVAX
2.23%
Avalanche
28,79 USDT
ada
ADA
-0.34%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.09%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.55%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.47%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Milyarder Mark Cuban, portföyünü değiştiriyor! İşte cüzdanındaki altcoinler

Milyarder Mark Cuban, portföyünü değiştiriyor! İşte cüzdanındaki altcoinler

mark cuban
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin’e verdiği destekle bilinen milyarder Mark Cuban, portföyünde değişikliğe gidiyor. İşte Ethereum cüzdanındaki altcoinler. Detaylar haberimizde.

Milyarder Mark Cuban portföyünü değiştiriyor! İşte cüzdanındaki altcoinler

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi olan milyarder yatırımcı Mark Cuban, Dogecoin’e verdiği açık destekle biliniyor. Elon Musk ile Doge taraftarlarının en sevdiği isimler arasında olan ünlü isim, geniş bir kripto para portföyüne sahip.

Ethereum arama motoru EtherScan, Mark Cuban’ın cüzdanını analiz etti. EtherScan’a göre cüzdandaki en yüksek miktar Ethereum’a ait.  Circle’ın USDC stabilcoin’i Ethereum’u takip ediyor.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Şu anda Cuban’ın Ethereum cüzdanında portföyün %54’ünden fazlası eden 260.462 USDC var. Milyarder yatırımcının portföyünde geçen ayın sonlarına kadar USDC mevcut değildi.

3 numarada, veri paylaşımı ve ilgili hizmetler için merkezi olmayan bir ekosistem olan Ocean Protocol (OCEAN) yer alıyor.  Kripto boğa, yaklaşık 64.249 dolar değerinde 128619.2 OCEAN’a sahip. Bu cüzdanın %13’ünü oluşturuyor.

İlgili: Ocean Protocol (OCEAN) nedir, geleceği nasıl?

Cuban’ın dördüncü en büyük kripto yatırımı bir NFT platformuna yapılmış durumda. Rarible’ın kendi yerel tokeni RARI, Cuban’ın Ethereum cüzdanında yer alıyor. Ünlü isim, 51.132 $ değerinde 6632 RARI’ye sahip. gOHM ve AUDIO ‘da Cuban’ın yatırım yaptığı altcoinler arasında yer alıyor.

İlgili:AUDIO nedir, geleceği nasıl?

Mark Cuban, Fortune ile yaptığı son röportajda Ethereum’a önemli bir yer ayırmış ve Ether konusunda çok iyimser olduğun belirtmişti. www.oldhouseonline.com Son günlerde yine gündemin ana maddelerinden biri olan Ethereum 2.0 birleştirmesine dikkati çekmiş ve Ethereum’u bir iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine götürecek olan birleşmeyi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı için büyümenin kilit bir katalizörü olarak tanımlamıştı.

Cuban, birleşme tamamlandığında ETH’nin deflasyonist bir varlık olma yolunda önemli bir yol alacağını ifade etti.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ethereum (ETH) günlük fiyat hareketleri

 

mark cuban Milyarder Mark Cuban, portföyünü değiştiriyor! İşte cüzdanındaki altcoinler

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.