fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Kate Perry ve birçok ünlünün yatırım yaptığı kripto para!

Kate Perry ve birçok ünlünün yatırım yaptığı kripto para!

Kate Perry ve birçok ünlünün yatırım yaptığı kripto para!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Müzik endüstrisini blockchain teknolojisi ile dönüştürmek amaçlı kurulan Audius (AUDIO) nedir? Audius haber ve son dakika gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Kate Perry ve birçok ünlünün yatırım yaptığı kripto para!

Müzik dünyasına blockchain tabanlı çözüm önerileri getiren Audius (AUDIO) atağa kalktı ve günün en çok kazandıran kripto paraları arasına adını yazdırdı. Audius gerçekleştirdiği fon yükseltme talebine birçok ABD’li ünlü ses sanatçısı olumlu yanıt verdi.

Audius (AUDIO) Spotify’ın sarsıyor! Popüler müzik uygulaması Spotify’a güçlü bir rakip olarak çıkıyor. 

Kate Perry, Jason Derulo, The Chainsmokers ve diğerleri. Birçok ABD’li pop star ve ses sanatçısı blockchain tabanlı müzik platformu Audius’u destekleme kararı aldı. Bu desteğin ardından AUDIO fiyatları uçuşa geçti.  

Kripto para piyasalarının belki de en heyecanlı yanı hergün sürpriz bir kripto paranın olağan üstü pump yapması. Günün starı Audius (AUDIO), heyecanlı bir pump yaparak dikkatleri üzerine çekti. Audius (AUDIO) hakkında merak ettiğimiz sorulara Koinmedya.com adresinden cevap bulabilirsiniz.

AUDIO isminde de anlaşılacağı üzere müzik ve medya dünyasına hitap eden bir kripto para projesi. AUDIO yazının kaleme alındığı saatte 3.00 dolardan işlem görüyor. Dün bu saatlerde AUDIO sadece 2.25 dolar bandında işlem görüyordu. AUDIO, Kısa sürede değerini %25’in üzerinde arttırmayı başardı.

AUDIO tüm zamanların rekorunu 27 Mart 2021’de  4.99 dolar ile kırdı. Bu gün kırdığı rekora doğru koşuyor.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini 

AUDIO 1.226 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sıralamasında 88’inci sırada yer alıyor.

Audius (AUDIO) nedir? Audius haber ve son dakika gelişmeleri

Kripto paralar ve blockchain’ler ekonominin spesifik alanlarında uzmanlaşmaya başladılar. Örnek olarak turizm sektörü, havacılık endüstrisi ve tedarik zinciri alanları gibi sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verecek kripto paralar ve blockchain’ler geliştirildi. Bu blockchain’ler spesifik olarak odak endüstrilerde güvenli veri akışına neden oluyor.

Audius ise müzik endüstrisinde blockchain tabanlı dönüşüm gerçekleştirme misyonu ile kuruldu. Audius ağı üretilen müzik parçalarının dağıtımı ve ekonomikleştirilmesine yardım ediyor. Ayrıca müzik sektöründe intihalin önüne geçerek fikri mülkiyet haklarına saygılı bir platform geliştiriyor.

Sanatçılar ve sanat severler Audius platformu üzerinden AUDIO tokenları ile ekonomik işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca AUDIO tokenları ile Audius ağı üzerinde yönetim hakkı elde edebiliyorlar.

Oldukça yeni bir proje olan Audius’un kripto parası AUDIO, kasım ayından beri CoinMarketCap’te listeleniyor. İlk olarak 45 cent bandından piyasaya sürülen AUDIO, 2021’in mat ayında 5 doları test etti. Son günlerde AUDIO tekrardan şahlanışa geçti. 

Audis, NFT teknolojisi ile entegre olarak hinterlandını genişletmeyi planlıyor. Hepsi kendi şahsına münhasır olan müzik parçaları ve besteler; NFT ile dijitalleştirilerek öz değerini koruyabilir. Bu sayede intihal riski de minimize edilmiş olur. NFT (non fungible tokens), Türkçe’ye değiştirileme tokenlar olarak çevrilebilir. NFT’ler klasik kripto paraların aksine biricik üretilmiş sanal varlıklardır. Özellikle sanat eserleri, emlake dayalı varlıklar ve koleksiyonlar NFT’ler sayesinde dijitalleştirilebiliyor.

Audius, 3 milyonluk kullanıcı kitlesine ulaştı! Bu sayede AUDIO da fiyat açısından rekor kırıyor.

Canlı Audius (AUDIO) fiyat grafiği

 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.