1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Michael van de Poppe bu altcoinler için alım seviyelerini açıkladı!

Michael van de Poppe bu altcoinler için alım seviyelerini açıkladı!

Michael van de Poppe bu altcoinler için alım seviyelerini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michale van de Poppe, yeni bir Yotube yayınında bazı altcoinlere ilişkin tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Michael van de Poppe bu altcoinler için alım seviyelerini açıkladı!

2022 yılının ilk gününe kripto piyasası durgun başladı. Bitcoin 47,000 doların üzerinde tutunmaya çalışıken Ethereum’da 3,700 dolar seviyesini tutmaya çalışıyor. Piyasa yeni yıla 2,24 trilyon dolarlık bir hacim ile başlarken bu hacim içerisinde en büyük pay 889 trilyon dolar ile Bitcoin’e ait. Ethereum ise 442 milyar dolar ile lider kripto para biriminin arkasında.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasanın yeni yıla ait kısa özetinin ardından ünlü kripto analisti Michael van dePoppe’nin yeni altcoin listesine göz atalım. Analist, yeni bir Youtube yayınında Algorand (ALGO), The Sandbox (SAND), Chainlink (LINK), Curve DAO Token (CRV) ve Swipe (SXP) altcoinlerinin fiyat yönünü çizdi.

altcoin

Poppe ilk olarak Algorand’ın, yatırımcıların swing ticaret fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için paralarını ideal olarak en düşük fiyat seviyelerine yerleştirmeleri gereken bir döneme girdiğini söyledi. Algorand’ın 1,75 dolarlık direnci kırması durumunda %35’lik bir yükseliş ile 2,25 dolar seviyesine kadar sıçrayabileceğini belirtti. Yazının kaleme alındığı anlarda ALGO, 1,66 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Algorand nedir, geleceği nasıl?

Van de Poppe’nin listesindeki bir diğer kripto para ise Metaverse akımının en iyilerinden bir olan The Sandbox (SAND). Kripto paranın 5,10 dolar altına düşmesi durumunda bir sonraki ralli için bir alım fırsatı olacağını düşünüyor. SAND, yazım anında 5,96 dolardan işlem görüyor.

İlgili: The Sandbox nedir, geleceği nasıl?

Analist ayrıca şu anda yaklaşık 6 dolarda dirençle karşı karşıya olan CRV için potansiyel giriş noktalarını da açıkladı. Poppe, CRV, için ideal alım noktasının 4,50 dolar olduğunu ifade etti. CRV’nin 6,10 doları kırması durumunda 8 dolara yükseleceğini öngördü.

Son olarak SXP için konuşan Poppe, alım fırsatının 1,70 dolar seviyesinde olduğunu ve altcoinin 2,20 doları aşması durumunda yeni bir ralliye başlayacağını belirtti. SXP, 2,11 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Etiketler: