Loading...
btc
BTC
1.52%
Bitcoin
58.774,66 USDT
eth
ETH
0.64%
Ethereum
3.153,84 USDT
bch
BCH
0.51%
Bitcoin Cash
370,59 USDT
xrp
XRP
11.37%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
1.08%
Litecoin
70,00 USDT
bnb
BNB
-0.25%
Binance Coin
532,49 USDT
sol
SOL
0.25%
Solana
139,81 USDT
avax
AVAX
-0.78%
Avalanche
25,76 USDT
ada
ADA
2.16%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
1.77%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
1.67%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.1%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Memecoin’lerin karanlık lordu Griffin’den Bitcoin ve Ethereum kehaneti!

Memecoin’lerin karanlık lordu Griffin’den Bitcoin ve Ethereum kehaneti!

Memecoin'lerin karanlık lordu Griffin'den Bitcoin ve Ethereum kehaneti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının karanlık lordu Ken Griffin, memecoin ve Game Stop çılgınlığının ardındaki kişi olarak biliniyor. Ünlü milyarder Griffin’in Bitcoin ve Ethereum hakkında kehaneti için haberimize göz atabilirsiniz.


Memecoin’lerin karanlık lordu Griffin’den Bitcoin ve Ethereum kehaneti!

2021’in başlarında Game Stop hisselerinde ciddi manipülasyon yaşandı. Game Stop hisseleri birden olağanüstü düzeyde artış gösterdi. Aşağıdaki grafikte Game Stop hisselerindeki değişimi görüyoruz.

Bitcoin ve Ethereum kehaneti

Game Stop hisselerinde Robinhood platformlarında örgütlenen bir grup yatırımcı, ciddi biçimde etkili oldu. Game Stop hisseleri olağanüstü düzeyde artış gösterdi. Meme kavramının da finansal piyasalarda popülerleşmesi aynı döneme denk geliyor. Game Stop’ın ardından Dogecoin fiyatlarında da benzer sıçramalar gözlendi. Game Stop fiyatlarında etkili olan topluluk bu sefer Dogecoin fiyatlarında etkili oldu.

Kimilerine göre Game Stop, Dogecoin, Shiba Inu ve Floki gibi varlıkların ardında sosyal medyada kendiliğinden örgütlenen topluluklar yok: Ken Griffin var! Griffin bu iddiaları bugün Forbes’te yayınlanan röportajında reddetti.

Ken Grifffin, Citidel LLC’nin CEO’su görevini yürütüyor. Grifffin, 21 milyar dolarlık serveti ile ABD’nin 45’inci en zengin kişisi.

Kimi iddialara göre Grifffin, Dogecoin ve Shiba gibi kripto paralardan yüklü miktarda satın alan gizli dev balinalardan birisi.

Şimdi gelelim Grifffin’in Bitcoin ve Ethereum kehanetine.

Grifffin, Ethereum’un ilerleyen dönemde Bitcoin’i geride bırakacağını ileri sürdü. Grifffin iddia edildiği gibi Doge ve Shiba balonunun ardındaki şahıs ise Ethereum için de benzer bir rüzgar oluşturabilir ve Ethereum fiyatlarında ciddi sıçramalara neden olabilir.

Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakması için illa 60 bin doları bulması gerekmiyor. Bitcoin fiyatları mevcut seviyesindeyken Ethereum fiyatları 10 bin dolara çıkarsa Ethereum lider kripto para konumuna yükselebilir. Yani 1 Ethereum = 0.15 Bitcoin olduğunda Ethereum, toplam piyasa değeri açısından Bitcoin’i geride bırakacaktır.

Peki Ethereum hiç 0.15 BTC oldu mu?

Cevap: Evet, oldu! Haziran 2017’de Ethereum 0.15 BTC’yi geçti. Yazının kaleme alındığı saatte 1 Ethereum 0.073 BTC’den işlem görüyor.

Bitcoin ve Ethereum kehaneti

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.