1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!

Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!

Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Ethereum’un en güçlü rakiplerinden LUNA ve AVAX’ı yakın vadede hangi seviyeler beklediğini açıkladı.

Luna ve Avax yakın vadede hangi seviyeleri görür?

Popüler bir kripto analisti, dijital varlık piyasaları yeniden canlanma belirtileri gösterirken, Ethereum (ETH)’un en güçlü rakiplerinden Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX)’ı yakın vadede neler beklediğini açıkladı.

Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!

İlgili: Güncel Terra – LUNA coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Altcoin Sherpa, Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, merkezsiz finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın higher lows (bir öncekine göre daha yüksek dipler) oluşturmaya devam ederken, kısa zaman dilimlerinde güçlü göründüğünü söyledi.

“Bence, dört saatlik grafik ve EMA’lar (üstel hareketli ortalamalar) hala oldukça iyi görünüyor.”

Ancak kripto stratejisti, LUNA’nın hala yükseliş trendinde olduğuna inansa da düşüş sinyalleri vermeye başladığı konusunda yatırımcılara uyarıda bulundu:

“Satış hacmi çok yüksek gibi. Ve potansiyel olarak bir tür OBO, yani omuz baş formasyonu* oluşuyor gibi görünüyor. Ancak ben şahsen, LUNA’da short işlem açacaksam çok dikkatli olurdum. Çünkü genel olarak, böyle inanılmaz derecede güçlü bir görünüme sahip olan kriptoda short açmak istemezsiniz.”

Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!

Bu arada Altcoin Sherpa’ya göre, 75 dolarlık fiyat alanı LUNA için oldukça sağlam bir destek görevi görüyor.

(LUNA yazımızı yayına hazırladığımız sırada 91.60$’dan işlem görüyor.)

Analistin radarındaki bir diğer token ise, 22-27 Mart tarihleri arasında başlayacak olan Avalanche Summit (Avalanche ağı üzerinde kendi projelerini inşa eden geliştiriciler ve araştırmacılar için düzenlenen bir konferans) öncesi, ralliye hazırlandığını söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın yerel tokeni AVAX:

“Bence, Avalanche (AVAX) uzun vadeli zaman diliminde ayı piyasası yapısını koruyor. Çünkü burada lower lows ve lowers high seviyeleri (bir öncekine göre daha düşük dip ve daha düşük zirveler) görüyoruz. Ancak son günlerde çıkış yapıyor ve yaklaşan Avalanche Zirvesi gibi, AVAX için bazı yükseliş katalizörleri var… Bir sonraki hedef bence yaklaşık 100 dolar.”

İlgili: Avalanche (AVAX) fiyat tahmini 2021-2030

Altcoin Sherpa, AVAX’ın önümüzdeki günlerde ralli başlatacağını öngörse de altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeyeceğine inanıyor. 

Analistten Luna ve Avax için yakın vadeli yeni hedefler!

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, AVAX 89.34$’dan işlem görüyor.)

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.