1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü tüccar patlama yapmaya hazırlanan düşük değerli altcoini açıkladı!

Ünlü tüccar patlama yapmaya hazırlanan düşük değerli altcoini açıkladı!

Ünlü tüccar patlama yapmaya hazırlanan düşük değerli altcoini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Joe Parys, yeni bir Yotube yayınında patlama yapmaya hazırlanan düşük değerli altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü tüccar patlama yapmaya hazırlanan düşük değerli altcoini açıkladı!

Kripto piyasası yukarı doğru hareketin olduğu bir hafta sonunun ardından haftaya küçük bir düzeltme ile başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, 42,000 doların üzerine sıçradıktan sonra bir miktar değer kaybetti ve 40,000 dolar seviyesine çekildi. BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 40,906 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinler de Bitcoin gibi haftaya bir düzeltme ile başladı. Altcoinlerin lokomotifi Ethereum, %2 değer kaybetti ve 2,872 dolara geriledi. İlk 10’daki kripto paralar içerisinde %2 ile %3 arasında geri çekilmeler yaşanıyor. Tek istisna Terra (LUNA). Luna %2 değer kazandı ve 94 dolara ulaştı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Kripto piyasasının genel görünümü bu şekilde iken ünlü kripto analisti Joe Parys, 314,000 abonesi bulunan Youtube kanalında yeni bir video yayınladı. Analist, düşük değerli olup 100 kat büyüme potansiyeli olan bir altcoine dikkat çekti.

altcoin

Analistin radarındaki bu proje Vetter Token (VETTER). VETTER, Binance Smart Chain, Ethereum Network, Solana, Polygon, Cardano gibi ağlarda ilk kez başlatılan kripto projeleri arasından sıyrılıyor. VETTER, kullanıcılara zaman kazandıran devrim niteliğinde bir araştırma platformudur.

Yakında ilk kez Pancake Swap veya UniSwap gibi bir DEX’te listelenecek olan bu proje analiste göre gelecekte büyük bir getiri sağlayacak.

Kripto piyasasının 2022 yılında hayal kırıklığı yarattığını belirtelim. Küresel düzeyde yaşanan belirsizlikler piyasası olumsuz etkiledi. Bu dönemlerde düşük maliyetlerle yapılacak yeni yatırımlar bu hayal kırıklıklarını ortadan kaldırabilir. Bu nedenle yeni projelere göz atmanın ve dipleri kovalamanın tam zamanı olabilir.

Ancak unutulmamalı ki piyasaya yüzlerce yeni coin sürülüyor. Kar etmeye çalışırken büyük zararlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu nedenle yatırım yapılacak projenin vadettiklerini ve arkasındaki ekibi analiz etmek önemlidir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: