1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Bitcoin boğası için tarih verdi

Ünlü analist Bitcoin boğası için tarih verdi

Ünlü analist Bitcoin boğası için tarih verdi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının ünlü analistlerinden InvestAnswer Bitcoin’in tekrar yükselmesini beklediği süreci açıkladı. 

Ünlü analist Bitcoin boğası için tarih verdi

Youtube üzerinden InvestAnswers ismiyle yayın yapan analist, Bitcoin (BTC)nin önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde tekrar yükselişe geçeceğini düşündüğünü söyledi.

Finans sektörünün farklı alanlarında eğitim videoları hazırlayan kanal, Bitcoin fiyatının Nisan ayında tekrar 50.000 dolar bölgesine ulaşabileceğini düşünüyor.

Nisan ayı, tarihsel olarak, ayı ya da boğa piyasasında hep tampon alan olmuştur.

Bence üzerine çıkmamız gereken kilit nokta, 45.000 dolar seviyesi. 45.000 dolar ile 50.000 dolar arasında bolca temiz hava var. Dolayısıyla, çok hızlı bir şekilde, belki de bir gecede 5.000 dolarlık bir mum görebiliriz.

Şimdiye kadar 45 bin seviyesine 3 kez dokunduk. Ancak iyi bir ralli ile bölgeye ulaşırsak, bu hafta sonu bile gerçekleşebilir.

Analiste göre, Bitcoin’in yaygınlaşması hız kazanıyor. Fiyat düşüş de olsa sahne arkasında önemli gelişmeler var.

Youtuber, önümüzdeki süreçte bu yaygınlaşmanın BTC fiyatını pompalayacağı görüşünde.

Bence dünya uyanıyor. Bunun bir para akışı oyunu söylüyordum ama artık bir yaygınlaşma oyunu olduğunu düşünüyorum. Eğer On-chain verilere bakarsanız, herkes alabildiğince BTC almaya çalışıyor.

Barışın sağlanması en önemli sorun. Ukrayna’da durumun iyiye gitmesi ya da kötüye gitmesi… Eğer barış olursa BTC Nisan’da 50.000 dolar.

Canlı BTC fiyatı: $ 23,444.28

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: