1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano’nun ADADAO (ADAO) ilk arzı yarın BlueZilla üzerinde

Cardano’nun ADADAO (ADAO) ilk arzı yarın BlueZilla üzerinde

Cardano’nun ADADAO (ADAO) ilk arzı yarın BlueZilla üzerinde
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano için yarın önemli bir gün. Çünkü bu blockchain üzerinde çalışan bir DAO olan ADADAO (ADAO) yarın ilk token arzını gerçekleştirecek. Hem de BlueZilla üzerinden. Çünkü BlueZilla üzerinden yapılan lansmanlar yatırımcılardan büyük ilgi görmesi ile ünlü.


Cardano’nun ADADAO (ADAO) ilk arzı yarın BlueZilla üzerinde

ADADAO (ADAO), BluZilla ile ortaklık yaparak bu platform üzerinden IDO (Initial DEX Offering – İlk DEX Arzı) gerçekleştirecek. BlueZilla ise yaptığı açıklamada, IDO’nun ADAPad, BSCPad ve VelasPad launchpad’ler üzerinden gerçekleşeceğini bildirdi.

BlueZilla üzerinde yapılan IDO’lar büyük üne sahipler. Mesela BSCPad üzerindeki ortalama ROI yüzde 6,400 oranına sahip. Bundan dolayı ADADAO’nun da böyle bir trende sahip olması bekleniyor. Diğer BlueZilla projeleri de ilk gün büyük giriş fırsatları sunmuştu.

ADADAO nedir?

ADADAO, Cardano blockchain üzerinde olan bir DeFi protokolü. ADADAO, Yerel Cardano Varlıklar’dan yararlanan tamamen teminatlandırılmış stabil coin oluşturulmasını kolaylaştırıyor. Mesela, bu protokolü kullanarak oluşturulan stabil coinlerden biri AUSD. AUSD, Bluechip Cardano varlıkları kullanılarak on-chain aşırı teminatlandırılmış bir kripto.

ADAO ise bu projenin kullanım ve yönetim tokeni. Böylece bu token sahipleri protokolün nasıl çalışması gerektiğine karar verebiliyor. Aynı zamanda token sahipleri protokol üzerinden elde edilen ücretlerin bir kısmını da alıyor.

ADADAO bir DAO (Decentralized Autonomous Organization – Merkezsiz Otonom Organizasyon) görevi görüyor.

adadao Cardano'nun ADADAO (ADAO) ilk arzı yarın BlueZilla üzerinde

İlgili – Bir günde %1,000 yükselen ve en büyük 40. coin olan ApeCoin (APE) nedir?

ADADAO (ADAO) ilk DEX arzı tarihi: 21 Mart 2022

ADADAO (ADAO) ilk DEX arzı 21 Mart tarihinde gerçekleşecek. Halka arz fiyatı 0.038 dolar olarak açıklandı.

  • ADADAO (ADAO) maksimum arzı: 500,000,000 ADAO
  • Arz sırasındaki dolaşacak arz: 16,875,000 ADAO
  • Listeleme sırasındaki piyasa değeri: 619,000 dolar

ADADAO ekosistemi iki tokene sahip.

  • ADAO: ADADAO’nun yönetim ve kullanım tokeni.
  • AUSD: Değeri ABD Doları’na bağlı olan bir stabil coin. Bu stabil coin, ADA gibi Cardanı yerel varlıkları teminatı üzerinden ödünç alınabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: