1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü borsada yeni listelenen iki popüler kripto para: STEPN (GMT) ve …

Ünlü borsada yeni listelenen iki popüler kripto para: STEPN (GMT) ve …

Ünlü borsada yeni listelenen iki popüler kripto para: STEPN (GMT) ve …
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Singapur merkezli ünlü bir dijital varlık borsası, biri Web3 tabanlı altcoin STEPN olmak üzere iki popüler kripto parayı platformunda desteklemeye başladığını duyurdu.

Crypto.com’dan iki popüler kripto paraya destek!

Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, Ethereum Merge ile birlikte ortaya çıkan yeni hard fork tokeni ve Web3 tabanlı bir altcoin olmak üzere iki popüler kripto parayı desteklemeye başladı.

Borsanın müşterileri artık, proof of work konsensüsünü kullanan ve Merge öncesi Ethereum ile aynı şekilde çalışmayı amaçlayan EthereumPoW (ETHW) alım satımı yapabilir.

ETHW, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, %11’lik bir artışla 6.26 dolardan işlem görüyor. Çiçeği burnunda kripto, son yedi gün içinde ise %32,5 düştü.

İlginizi çekebilir:

Piyasalar düşerken, bu hafta en çok satın alınan kripto paralar!

Kripto paralar düşerken, Ripple neden yükseldi?

EthereumPoW, blockchain güvenlik firması BlockSec’in projenin bir açıkla uğraştığını bildirmesinin ardından, pazar günü 8,00 dolar civarında işlem görürken; bir gün sonra 4,17 dolara kadar düştü.

 

 

Crypto.com ayrıca Web3 blockchain tabanlı bir fitness uygulaması olan STEPN (GMT)’i de listeledi. GMT, Solana destekli ilk “hareket et kazan” (move2earn) türü bir mobil NFT oyun projesi STEPN’in oyun içi para birimdir.

Burada, oyuncular dışarıda yürüyüş yaparak ya da koşarak, NFT Sneaker (mobil uygulama için olan NFT spor ayakkabılar) ile tokenler kazanabilir.

Ünlü borsada yeni listelenen iki popüler kripto para: EthereumPoW...

Mart ayının başında piyasaya sürülen STEPN, mayıs ayının sonu gibi başlayan ivme durana kadar büyük bir ralli yapmıştı.

Projenin yerel tokeni GMT, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0,61 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 101. sırada yer alan kripto para, son 24 saatte %6,6’dan fazla artarken, geçtiğimiz hafta yaklaşık %4,7 oranında değer kaybetti.

Ayrıca, nisan ayı sonunda gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,11$’dan %84’ten fazla düşüş kaydetti.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.